کتاب بودنبروک ها (زوال یک خاندان)

اثر توماس مان از انتشارات ماهی - مترجم: علی اصغر حداد-بیشترین ترجمه شده ها

ترجمه جدیدی از اولین رمان بزرگ توماس منس، یکی از دو جایزه نوبل در ادبیات در سال 1929 بود. Buddenbrooks، اولین بار در آلمان در سال 1901 منتشر شد، زمانی که منن تنها 26 سال داشت، تبدیل به یک کلاسی از ادبیات مدرن شده است. داستان چهار نسل یک خانواده بورژوایی ثروتمند در شمال آلمان. با مهارت کامل، من یک تصویر گرد از زندگی طبقه متوسط ​​را به تصویر می کشد: تولد، تعمید؛ ازدواج، طلاق، مرگ و میر؛ موفقیت ها و & amp؛ خرابی این رخدادهای عادی، به طور ذاتی یکسان هستند، به گونه ای که در هر نسل بعد ظهور می کنند، کمی متفاوت هستند. با این حال، به عنوان خانواده Buddenbrooks در نهایت به اغوا از مدرنیته - seductions است که متناقض با سنت های خود را - سقوط آن می شود مطمئن است.
در عظیم دامنه، غنی از جزئیات و & amp؛ Buddenbrooks پر از بشریت است که از دیگر لانه های خانواده مودم پیشی می گیرد؛ در واقع مدل آن برای بسیاری از آنها ثابت شده است. بعضی از منتقدان به عنوان بزرگترین رمانهای منس، قضاوت شده اند و در رتبه بالاتر قرار گرفته اند. توماس منن جایزه نوبل ادبیات را در سال 1929 اهدا کرد.


خرید کتاب بودنبروک ها (زوال یک خاندان)
جستجوی کتاب بودنبروک ها (زوال یک خاندان) در گودریدز

معرفی کتاب بودنبروک ها (زوال یک خاندان) از نگاه کاربران
من دور از کتاب های بزرگ (Wölzer) دور خواهد ماند. این یکی دوباره بزرگ خسته کننده بود، در همان stLe به عنوان 4321 بود (بزرگ من خواندن در سال جاری). من ابتدا سعی کردم ابتدا سعی کردم هر خط را بخوانم و خودم را در داستان تمرکز کنم. من در ابتدا فکر کردم، توصیف ناهار بیش از 20 صفحه مهم بود به منظور اجازه دهید ما را به شخصیت های آشنا. اما این چیز تکرار شد - توضیحات طولانی از دریا، از شام، قطعه لباس، چهره. برخی ممکن است آن را دوست داشته باشند، این نوع ادبیات من نیست. از آنجا که هیچ هدف خاصی ندارد به عنوان مثال، شما 50 صفحه یا توصیف صفحات روز مدرسه دارید. مدرسه ای معمولی !!!!! کل داستان را می توان در حداکثر 40 صفحه نوشته شده است. اما من فکر می کنم زمان وجود دارد، طبیعی بود که برای نوشتن کتاب های بزرگ بنویسید. داستان ساده و ساده است. هیچ شخصیتی وجود ندارد، آنها سرنوشت خود را به چالش نمی کشد. همه آنها با جریان حرکت می کنند، مطابق هستند، هیچ کاری را انجام نمی دهند. تنها کسی که متفاوت است مسیحی است، اما او بعنوان نوعی گوسفند سیاهپوست معرفی شده است. @ سقوط یک خانواده @ - این یک داستان ساده است که همه شخصیتهای مرد میمیرند، نه به این دلیل که برخی از پیچیدگی داستانها، بلکه چرا که زندگی، همه میمیرند این کتاب چیز تازه ای نیست. تونی Buddenbrook، یک شکل مرکزی، من فکر کردم این یک جالب خواهد بود. اما Th Mann در آن بد است. آن را می توانست بسیار بالقوه داشته باشد. من نمی توانم تصور کنم که چگونه این رمان به نوبل تبدیل شد، اما من فکر می کنم که آن را با آن زمان ها و نوعی قیمت قیمتی که من نمی فهمم. برای مدتی از کتابهای بزرگ دور خواهم ماند. من Llosa را دوست داشتم که یک داستان عالی را ارائه می دهد، با شخصیت های بسیار قوی تنها در 330 نسخه! این یک داستان خسته کننده در 760 صفحه !!!! هشدار داده شده است

مشاهده لینک اصلی
در مورد محتوای مردم بودنبروک ممکن است خیلی نمی sagen.Ich خواندن کتاب برای بار دوم و نه کمتر دوست داشتنی از اولین بار ده سال پیش است. این یک کتاب درخشان است که پر از تراژدی و به همان اندازه پر از طنز است.

مشاهده لینک اصلی
از طریق داستان خانواده بودنبروک چهار نسل، 1835-1877، توماس مان ما را غرق در یک نگاه اجمالی از اواخر قرن نوزدهم، از نقطه نظر دلا € ™ tedesca.Ambientato بورژوازی بالا در شهر از مان، لوبک که نمی هرگز به صراحت در رمان اشاره شد، کتاب retraces از حوادث بودنبروک قدرتمند تا انحطاط خود، هم اقتصادی (از دست دادن دارایی) و انسان (مرگ). به ناچار پیدا کردن یک موضوع مشترک شرح حال: مان در واقع به یک خانواده از بازرگانان لوبک، که کسب و کار خانواده پس از مرگ پدرش تعلق داشت، کاهش یافته بود و قرار داده شده در liquidazione.La نوشتن مان لذت بخش است به خواندن، من سبک نه ¨ هیجان انگیز اما موثر و من رو که در بسیاری از داستان هایی که درهم آمیخته و در ایالات دا € ™ ذهن شخصیت ها، با توصیف طرز کار بسیار عالی و ثروت زبان را قهرمانان comune.I با استکبار آشکار، همواره در جهت دستیابی به هدف نیست قدرت رو به رشد، حفظ نام خانوادگی خوب، حفظ میراث؛ در حقیقت، حاشیه سازی، اعضا با آن مقادیر هماهنگ نیستند؛ آنها خودخواه، غرور، خالی، و بدون عشق صادقانه هستند؛ هنوز روایت مان است آسپتیک و بدون قضاوت دیدگاه morali.Il دلا € ™ نویسنده است که گاهی اوقات در معرض € œtra Righea €، از قضا (â € OEA € | گاهی حتی زندگی زمین دارای دو طرف آن positivi.â €) و جدا شدن آشکار از این طرز فکر (â € OEA € | در واقع هر روز مرد کسب و کار € ™ تقلب â € است | â €). برخی از شخصیت های کوچک آرمانها بسیار متفاوت است، یکی در میان تمام دانشجوی جوان مورتن که، در طول ساحل راه می رود، مذاکرات به تونی در مورد سیاست، آزادی و برابری، آنها را فراموش کرده ام، حداقل برای مدتی، دلبستگی خود را به موقعیت اجتماعی بالا کلاس از خانواده بودنبروک .very زیبا توضیحات جوان آنها (یوهان) مبارزه با بداهه خود محرک موسیقی در طبقه: یکی از آخرین احساسات برای من، قبل از پایان کتاب نیز ضربه € ™ ثانیه استفاده مکرر منابع رنگ، به ویژه سایه های سایه ای agl گوشه چشم او، ظاهرا از مادر به فرزند گردا یوهان یا زرد به ارث برده، مورد استفاده در بسیاری از توصیف (سبیل، صورت، چوب مسیحی، دندان توماس، گرگ و میش، و غیره) زاده نقطه عطفی در ادبیات قرن بیستم، همچنین در این انگیزه جایزه ادبی نوبل در سال 1929 ذکر تقریبا سی سال پس از انتشار اولین € ™ داد آلا € ™ نویسنده،.

مشاهده لینک اصلی
این رمان در مورد خانواده تاجر Lübecker است که به طور کامل توسط Schicksalsschläge مختلف در کمتر از 50 سال و zerfällt نظر من مقایسه کاملا überschätzt.Mann می نویسد، به عنوان اگر برای رقابت غیر رسمی طولانی ترین جمله برنده شوید. تقاطعات آن یک خواننده را با توانایی متوسط ​​برای تمرکز بر روی ناامیدی به ارمغان می آورد. این او به نظر می رسد ناخودآگاه مشکوک، دلیل آن است که häufen تکرار از فصل های قبلی، به طوری که از زمان به زمان کاملا می nützlich، اما در جرم اما strapazieren.Was عصبی آرژینین مرد از تلاش در توصیف شخصیت کمک بیش از حد ، او خود را با عاطفی بودن نمایندگی از وقایع مختلف غم انگیز محافظت می کند. مرگ، جنون یا افسردگی پس از صاف، gefühllos و غیر درگیر نشان داده شده است که این کتاب را مانع چنین مجموعه ای willkürliche از Schicksalsschlägen هستند. به نظر می رسد که نویسنده تنها با این اندیشه نگران بود: @ چه می توانم برای خانواده انجام دهم چون اکنون؟ @ هیچ لحظه ای وجود ندارد که کمی سستی را به ارمغان بیاورد. اگر یک رویداد از بین برود، یکی از موارد زیر بلافاصله دنبال می شود. مرد فکر می کنم که حداقل از زمان به زمان اتفاق می افتد شاد در هر خانواده، نه چندان با بودنبروک، و در نتیجه Ãœbrigen شگفت آور، تقریبا همیشه به سرنوشت او خوب است. اجازه دهید آنها را حتی شورشی علیه بدبختی خود، آنها از ابتدا به شکست verurteilt.Ich یک بار خواندن که رمان از انسان به عنوان یک حفاری کنایه آمیز در خانواده و تجارب خود را نوشته شده بود می باشد. من خودم را کاملا قادر به تشخیص عجیب و غریب در انواع مختلف بازی، اما در Buddenbrooks کاملا ظاهرا در گذشته من در گذشته تبادل شده است.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب من از شرکت نگه داشته برای یک ماه، و Ca زیادی برای گفتن نیست، یکی از رمان های زیبا ترین من تا به حال خوانده است. در صفحات آن است یک لحظه کسل کننده شما را ملاقات یک شخصیت اضافی و یا غیر، رویداد قابل اغماض نیست. در تاریخ خانواده بودنبروک در لوبک شما به راحتی می توانید همه چیز پیدا کردن یک بازیکن واقعی می خواهد به یک رمان، طرح و تم ها. من نمی توانستم بگویم هر بیشتر - آن را به یک غول ادبی واقعی است - اما من که دوست را به حداقل دو برابر تعداد صفحات، به منظور زندگی چند سال در Mengstrasse، بررسی اتاق چشم انداز، گوش دادن به کلمات از همه، از قدیمی به یوهان کوچک وراث.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب بودنبروک ها (زوال یک خاندان)


 کتاب دن کیشوت
 کتاب بادبادک باز
 کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار)
 کتاب درنده ی باسکرویل
 کتاب ماجراهای پینوکیو
 کتاب نام من سرخ