کتاب خرسی به نام پدینگتن

اثر مایکل باند از انتشارات ماهی - مترجم: بهمن دارالشفایی-بیشترین ترجمه شده ها

خرسی به نام پدینگتون اولین کتاب از مجموعه داستان‌های «پدینگتون» است. شخصیت پدینگتون را مایکل باند، نویسنده‌ی انگلیسی، حدود ۶۰ سال پیش خلق کرد. پدینگتون خرسی است که از قلب پرو آمده و در ایستگاه قطار با خانواده‌ای انگلیسی آشنا شده و با آن‌ها زندگی می‌کند. باند در طول سال‌ها داستان‌های زیادی بر اساس این شخصیت‌ها نوشت. این داستان‌ها تا به حال در قالب ۱۳ کتاب منتشر شده‌اند. هر کدام از کتاب‌ها شامل هفت یا هشت داستان کوتاه است که در هر داستان ماجرایی برای پدینگتون پیش می‌آید؛ یک‌بار سوار مترو می‌شود، یک‌بار به خرید می‌رود، یک‌بار برایش جشن تولد می‌گیرند و... این مجموعه تاکنون به ۳۰ زبان ترجمه شده و بر اساس آن فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی هم ساخته شده است.


خرید کتاب خرسی به نام پدینگتن
جستجوی کتاب خرسی به نام پدینگتن در گودریدز

معرفی کتاب خرسی به نام پدینگتن از نگاه کاربران
خورشید کتاب خوب! من می دانم که این برای کودکان است، اما من هنوز آن را دوست داشتم!

مشاهده لینک اصلی
دلیل این است که یک کلاسیک است. چنین داستان شیرین در مورد یک خرس ناامید زندگی می کند با یک خانواده خوب بریتانیا. من دوست دارم ماهیت سریال این کتاب، Paddington خود را در یک ظاهر جدید در هر فصل پیدا می کند. در این کتاب او اولین حمام خود را می گیرد، از تئاتر بازدید می کند، به سوی ساحل می رود و برنده مسابقه نقاشی می شود.

مشاهده لینک اصلی
سعادت Paddington سخت است که بهبود یابد. استفان سرخ شدن موفق است.

مشاهده لینک اصلی
هیچ وینی پاف نیست، اما از خواندن این با صدای بلند به پسرم لذت برد، مخصوصا وقتی که من کمی کتابهای چاپی Paddington داشتم وقتی کمی بودم.

مشاهده لینک اصلی
این زیبا است، من فکر می کنم که من واقعا Paddington کمی بیشتر از وینی پیف را دوست دارم. متأسفانه، من فکر می کنم این یکی از آن کتاب هایی است که تقریبا برای فرزندانتان باید بخوانید قبل از این که توجه خود را به آن ها بیاموزید. این برای 6 ساله من خیلی شبیه بود، اما فقط چند سال قبل که بیشتر سن داشت مناسب او برای بیش از یک بند بود. من فکر می کنم باید فقط خواندن آن را داشته باشم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خرسی به نام پدینگتن


 کتاب خرسی به نام پدینگتن
 کتاب بدشانسی و دردسر
 کتاب دن کیشوت
 کتاب هایدی
 کتاب هری پاتر و سنگ جادو
 کتاب پرواز کن کبوترم