کتاب خرسی به نام پدینگتن

اثر مایکل باند از انتشارات ماهی - مترجم: بهمن دارالشفایی-بیشترین ترجمه شده ها

خرسی به نام پدینگتون اولین کتاب از مجموعه داستان‌های «پدینگتون» است. شخصیت پدینگتون را مایکل باند، نویسنده‌ی انگلیسی، حدود ۶۰ سال پیش خلق کرد. پدینگتون خرسی است که از قلب پرو آمده و در ایستگاه قطار با خانواده‌ای انگلیسی آشنا شده و با آن‌ها زندگی می‌کند. باند در طول سال‌ها داستان‌های زیادی بر اساس این شخصیت‌ها نوشت. این داستان‌ها تا به حال در قالب ۱۳ کتاب منتشر شده‌اند. هر کدام از کتاب‌ها شامل هفت یا هشت داستان کوتاه است که در هر داستان ماجرایی برای پدینگتون پیش می‌آید؛ یک‌بار سوار مترو می‌شود، یک‌بار به خرید می‌رود، یک‌بار برایش جشن تولد می‌گیرند و... این مجموعه تاکنون به ۳۰ زبان ترجمه شده و بر اساس آن فیلم سینمایی و مجموعه تلویزیونی هم ساخته شده است.


خرید کتاب خرسی به نام پدینگتن
جستجوی کتاب خرسی به نام پدینگتن در گودریدز

معرفی کتاب خرسی به نام پدینگتن از نگاه کاربران
من یک اعتراف کوچک برای ایجاد کردن، به عنوان یک کودک، من تا به حال هرگز خوانده Paddington، من فکر نمی کنم آنها دلایل خاصی برای این در همه صداقت است، شاید من در کتاب های صوتی هری پاتر برای جذب هر چیزی چیز دیگری ادبیات کودکان خاصی که من احساس می کنم اکنون 18 ساله هستم، بالاخره در حال پیشرفت هستم! به هر حال، \"خرس نامگذاری Paddington\" به نظر می رسید که شروع خوبی برای شروع بازی در دوران کودکی است که من واقعا باید آن را خوانده ام، به ویژه از آنجایی که من فیلم را در سینما دیدم، آن را دوست داشتم. به هر حال، داستان خود خانم و خانم براون که در ایستگاه قطار پدینگتون ایستاده بودند، برای برداشتن دخترشان، یک خرس را با یک تگ در اطراف او می فرستادند و از کسی می خواست که او را ببیند. پس از معرفی مختصر به خرس، که آنها تصمیم به تماس Paddington، Browns تصمیم به دعوت خمیر خوراک خام به خانه خود. خواندن رمان بسیار آسان است، نوشتن به طرز شگفت انگیزی جریان می یابد که در حالی که خواندن این رمان کوچک، سبک نوشتن در کنار تصاویری که همراه با آنها است لذت بخش است. ما در طول رمان پیشرفت می کنیم چون Paddington به نظر می رسد یک خرس ناراحت کننده است، با وجود داشتن بهترین نیت ها مثل همیشه. پدینگتون، مهربان و کاملا جذاب، شخصیتی است که شما قادر به لذت بردن از آن نیستید. Browns نیز لذت بخش هستند، با وجود مشکل که اغلب آنها در حال حاضر با توجه به Paddington برخورد، آنها عفو می دانند که او همیشه به معنای بهترین و عمدا باعث مشکل است. همراه با این، خانم پرنده به عنوان یک شخصیت خنده دار است، همانطور که قبلا فیلم را دیدم، می دانم که جولی والتر واقعا شخصیت را به نحو خوبی بهبود می بخشد. در کل، این کتاب را کاملا یک کتاب لذت بخش پیدا کردم، فکر می کنم اگر آن را بخوانم وقتی که من جوان بودم، من آن را به طور کامل تحسین می کردم و عاشق Paddington شدم. این کتاب، هرچند به خوانندگان جوان هدایت شده است، فکر می کنم اگر شما واقعا خواندن سریع و لذت بخش داشته باشید، این رمان قطعا مناسب است. خنده دار و دمدمی با خرس است که رفتار بی عیب و نقص است. من کاملا از آن لذت بردم و آن را در حدود 4.5 ستاره رتبه بندی کردم.

مشاهده لینک اصلی
یک خرس به نام Paddington توسط مایکل بوند این اولین کتاب در مجموعه ای از ماجراهای Paddington Bear است و آسان است که ببینیم چرا کتاب ها و در واقع خرس کلاسیک ادبیات کودکان تبدیل شده اند. این یک کتاب زیبایی نوشته شده است که خواننده را از صفحه اول درگیر می کند. تصاویری از Peggy Fortnum لذتبخش هستند و طبیعت کت و شلوار خود را نشان می دهد شخصیت Paddington؛ متفکر، ساده و در عین حال پیچیده است. نام پس از ایستگاه قطار که در آن او توسط براونز، پدر و مادر جدید خود را تصدیق شده بود، هر فصل مجموعه ای از ماجراهای در زندگی جدید Paddington دور از عمه محبوب خود را که در عمیق ترین تاریک ترین پرو در باقی مانده است. Paddington خرس همیشه دستگیر من تصورات، بخشی از سری انیمیشن که توسط مایکل هوردرن در دهه هفتاد و اوایل دهه هشتاد مورد استفاده قرار گرفت، کمک کرد. امروز احساس می کنم هنوز جای پدینگتون وجود دارد، با وجود این واقعیت که از زمان آن به وضوح دیده می شود، تحت تأثیر خاطرات مایکل باندز از رشد در لندن قبل از جنگ بود. با این حال، این به سادگی به افسون کتاب اضافه می شود و سوء تفاهمات خنده دار Paddington می تواند چیزی را به وجود آورد اما می تواند خنده و لبخند را به عنوان کشف جهان که در آن براون زندگی می کنند. از آنجا که قاچاق کیک کیک به فاجعه نزدیک به ساحل، همیشه Paddington به نظر می رسد از طریق کمک با Browns با کلاه امضا خود، چمدان و البته مواد غذایی مورد علاقه خود را، مارمالاد کمک می کند. به عنوان یک بزرگسال، من لذت بردن از این کتاب را دوباره لذت بردم. این به عنوان کلاسیک کودکان محسوب می شود و کودکان در تمام سنین از خواندن و یا خواندن کتاب به آنها لذت خواهند برد. قطعا ارزش قالی کلید 1 فرش خواندن.

مشاهده لینک اصلی
داستان اصلی در مورد یک خرس جوان که الهام بخش فیلم ضربه با همان نام. Paddington یک خرس کوچک است که با خاله لوسی بزرگ خود در Darkest Peru زندگی می کند. متاسفانه، عمه لوسی قدیمی می شود برای مراقبت از Paddington و باید برای خرس بازنشسته به خانه حرکت کند. او Paddington بار سفر خود را با مقدار زیادی از مارمالاد (پر از ویتامین ها برای خرس جوان رشد و خوشمزه بیش از حد!) و ضمیمه توجه داشته باشید به Paddington درخواست از هر کس که او را پیدا می کند â € œplease مراقبت پس از این خرس. Paddington سپس در یک کشتی کانتینر بزرگ به سمت انگلستان فرود می شود و به سرعت به لندن می رسد. پدینگتون راه خود را به نزدیکترین اجتماع اجتماعی پیدا نمی کند، در حالیکه نمی داند که در اطراف چشم انداز پراکنده ای از شهر پایتخت است؛ ایستگاه قطار Paddington. وقتی او آنجا بود، خانواده ی Brown را پیدا می کند که توجه خود را به قلب می اندازند و تصمیم می گیرند که بعد از این خرس، تصمیم بگیرند، او را به زندگی و خانه اش بسپارند و او به سرعت به خواب می رود. این کلاسیک داستان قلب را گرم می کند و توسط بزرگسالان و نسل جوان به طور یکسان عاشق می شود. به ویژه لمس کردن این است که مخاطبان جوان بتوانند داستان های کلاسیک را درک کنند؛ و با کمک یک فیلم جدید، نسل های بیشتری دسترسی به این مورد در غیر این صورت فراموش شده در مورد gem.The محدوده سن مناسب برای این کتاب می شود بین 5-6 سال، اگر چه می تواند برای دانش آموزان SEN تا سن 7 یا 8 استفاده می شود. این می تواند برای خواندن خصوصی یا یک کار نوشتن خلاق انگلیسی بر اساس ماجراهای یا سفر استفاده شود. همچنین می تواند یک پروژه جغرافیایی در پرو و ​​انواع مختلف چشم انداز آن را الهام بخش.

مشاهده لینک اصلی
فکر می کنم من عاشق خرس Paddington شده ام! این کتاب بسیار دوست داشتنی است و نمی توانم انتظار داشته باشم که آن را با کلاس من به اشتراک بگذارم مهم نیست چه سنی هستم! ما زندگی پدینگتون خرس را دنبال می کنیم و به ماجراهای بسیاری می رسیم. من واقعا دوست دارم که چگونه این کتاب در انگلستان تنظیم می شود تا بچه ها از تنظیم کتاب بیشتر آگاه باشند و این چیزی است که می تواند در جزئیات بیشتر مورد بررسی قرار گیرد. به عنوان مثال، سفر به سمت دریا جالب خواهد بود بنابراین بچه ها می توانند تجربیات خود را با Paddingtons مقایسه کنند (بدیهی است که من انتظار ندارم آنها در یک سطل و بشکه در کنار دریا بمانند). مانند کتاب مربوط به خانواده و چگونه از کودکان بخواهید از تخیل خود استفاده کنند! در کلاس، من موضوع جغرافیا را بررسی خواهم کرد، بلکه از درام نیز استفاده خواهد کرد تا کتاب را به زندگی کمی بیشتر برساند. من همچنین در مورد گرفتن یک اسباب بازی کلاس درس، مانند یک عروسکی یا چیز دیگری فکر می کنم، به طوری که کودکان می توانند هر گونه ماجراهایی را که خرس وجود دارد، در پایان هفته به خانه بیاورند. من می دانم که این ممکن است کمی برای کسانی که در KS2 حمایت می کنند، با این حال هیجان انگیز خواهد بود تا ببینید که چگونه کودکان این وقایع را توصیف می کنند و در خارج از جعبه فکر می کنند! من فکر می کنم که همه باید این کتاب را بخوانند! من آن را دوست دارم و نمی توانم منتظر کتاب های بیشتر که اجازه می دهد من به همراه Paddington در ماجراهای بسیاری از او!

مشاهده لینک اصلی
یک خرس به نام Paddington توسط مایکل باند سن 7-12 درجه 2-5 فصل کتاب 2 • یک خرس به نام Paddington یک داستان لذت بخش در مورد خرس از تاریک ترین پرو به دنبال یک خانه جدید است. یک خانواده با او در ایستگاه قطار ملاقات می کند و خانه اش را می برد. Paddington در طول زمان خود با خانواده جدیدش، براونز، در معرض بسیاری از مشکلات قرار می گیرد. این خرس مودبانه و متفکر همواره به نظر می رسد از مشکل بیرون برود و دوستان زیادی را در طی ماجراهای خود ایجاد می کند. دانش آموزان می توانند از این مهارت های تفکر انتقادی، انگلیسی، خلاق نوشتن، هنر استفاده کنند. »دانش آموزان می توانند از این کتاب برای توسعه مهارت های خواندن خود استفاده کنند. این همچنین یک ابزار فوق العاده برای پرسش از عواقب و افزایش مهارت های حل مسئله است. گروه های کوچک ممکن است با هم کار کنند تا مشکلات خود را ایجاد کنند و با هم کار کنند تا راه حل ها را ایجاد کنند. داستان های کوتاه ممکن است بر روی موضوع نوشته شود. »به عنوان یک کلاس، دانش آموزان این داستان را با هم خواندن و ایجاد یک کتاب عکس از ماجراهای Paddington! این زمان عالی برای پرسش و پاسخ در مورد دنباله ای از حوادث در طول داستان است. آنها همچنین ممکن است برای ترسیم موضوع داستان با استفاده از نقاشی ها و کلمات کلیدی استفاده کنند. â € ¢ این کتاب در چاپ در دسترس است، در کتابخانه ها و کتاب های الکترونیکی. این نیز یک فیلم متحرک است که شبیه به کتاب است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب خرسی به نام پدینگتن


 کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار)
 کتاب بیست هزار فرسنگ زیر دریا
 کتاب دن کیشوت
 کتاب بودنبروک ها (زوال یک خاندان)
 کتاب شفق
 کتاب بیگانه