کتاب درنده ی باسکرویل

اثر آرتور کانن دویل از انتشارات نشر ثالث - مترجم: نرگس مساوات-بیشترین ترجمه شده ها

صاحب مالکان ثروت سر چارلز باسکرویل در پارک حیاط او مرده است و در اطراف مورچه تلخ Dartmoor، در شهرستان Devon مرده است. مرگ او به نظر می رسد که توسط یک حمله قلبی ایجاد شده است، اما قربانیان بهترین دوست، دکتر مورتیمر، متقاعد شده اند که این اعتصاب ناشی از موجودی فوقالعاده است که از مور در شکل شگفت انگیز بزرگ با چشم های خیره کننده و فک به منظور محافظت از وارث باسکرویل، سر هنری، که از کانادا وارد کانادا می شود، از شرلوک هولمز می خواهد کمک کند، همچنین او را از لشکر بسکرویل که بر اساس آن یک اسب هیولا در حال غرق شدن و کشتن خانواده است مردان برای قرن ها، در انتقام برای سوء رفتارهای یک سر اوگو Baskerville، که در زمان الیور کرمول زندگی می کردند.


خرید کتاب درنده ی باسکرویل
جستجوی کتاب درنده ی باسکرویل در گودریدز

معرفی کتاب درنده ی باسکرویل از نگاه کاربران
چنین کلاسیک واقعی. یکی از معروف ترین و معروف ترین معما های تمام وقت است. Sherlock Holmes واقعا در این مستقل نشان می دهد - جایی که او در برابر یکی از دشمنان حیله گرانه و ارزشمندش در یک مسابقه برای حل یک مرگ مشکوک می آید و جلوگیری از قتل یک وارث اما حریفش به سادگی یک مرد، یک جانور یا لعنت کمتر ملموس است که مدتها طول می کشد یک خانواده خانوادگی؟ هولمز استدلال استقرایی همیشه ارائه شده توسط توطئه، اشتباه، استفاده شگرف از پنهان کردن و تحویل وظیفه به Watson تا حد زیادی ناامید است. در حقیقت، یک معامله خوب از این کتاب توسط دکتر واتسون تحت سلطه قرار گرفته است، زیرا او محافظ محتاطانه محسوب می شود تا به یک وارکور عشق Baskerville، و بیشتر موفق به گزارش Sherlock در مورد تحقیقات خود را در مورد صاحبان قبلی عجیب و غریب مرگ است. سر آرتور کانن دویل تمیز، پروسس دقت است که همیشه ظریف است، انتقال هر دو شخصیت ها و مشتاقانه Moorland با بینش زیبا. جالب ترین این خواننده، عمق است که در شخصیت هولمز ظاهر شد - اشتیاق نه تنها برای کار او بلکه برای محافظت از مشتری خود را از خطرات خاص تشکیل شده است. من در اینجا چیزی بیش از حد انتقادی ندارم (آیا می توان یک داستان را این پیرزن را فریب داد؟)، اما نقطه ای به وجود آمد که در آن، وقتی باور داشت که هدی در انجام مأموریتش برای حفظ زندگی شکست خورده بود، هولمز خشمگین از احساس و پشیمانی بود که در صورت مکرر (و مدرنتر) تصویر او را به عنوان محاسبه سرد و عاطفی جدا. لذت بردن در نهایت در زمانی که من می توانم لایه های نابغه پشت چنین قطعه را بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
پس از اتمام خواندن N من از آرتور کانن دویل، The Hound Baskervilles، آن را برای یک یا دو یا چند سال آن را خوانده ام، من بار دیگر جذاب بود، در عین حال متوجه شدم که چرا داستان های شرلوک هولمز تا به حال بسیار پایدار برای بسیاری از خوانندگان این زمان در اطراف من آگاهانه از سرنخ های گاه به گاه کوچک و ظریف بود که دایل، در شخص واتسون، درباره شخصیت هولمز را ارائه می دهد. چرا این رقص کنجکاو برای بیش از یک قرن از خوانندگان خو گرفته است؟ او خنک است، در واقع بسیار سرد، منحرف، متکبر، درخشان و دقیق است، تقریبا همیشه بسیار موفق، یک ویولنیست آماتور، یک متخصص کوکائین گاه به گاه، به طور فرهنگی با اکثر مقادیر او و زمان خود ما. مطمئنا، دویل، شخصیت کاملتری را ایجاد کرد، اگر شخصی شخصیت های هولمز و واتسون را ترکیب کند، شاید این امر از بین بردن آپولون و دیونیزیا (اگرچه به دسته بندی واتسون به عنوان دایینیسایی ممکن است نقطه ای را کشف کند)، داستان هایی را ایجاد می کند بنابراین متقاعد کننده و جذاب است. به هر حال، چه شخصیتها امروز هولمز را در ادبیات تقریبا متمایز می کند؟ شاید، شاید، Spock من نمی فهمم که جرمی برت را در نسخه ی فیلم ببینم و قصد دارم این را در هفته ی بعد ببینم. به راحتی احساس کردم که دوباره به خیابان بیکر 221 بپردازم تا بتوانم حضور بسیاری از صحنه های آشنا را تجربه کنم و اشیاء، برای گوش دادن به واتسون، صدای و روایت، و برای حل و فصل در یک محیط دوستانه طولانی.

مشاهده لینک اصلی
** هشدار اسپویلر ** اولین داستان هولمز من من آن را بخوانم زیرا من ایده یک سگ شیطان شبح وحشی را بر مردم در خیمه ها دوست داشتم. این بسیار جالب بود و کسی که دوتا هولمز و واتسون را دوست ندارد؟ و من فقط مردان هوشمندانه بسیار عجیب و غریب را پیدا می کنم! با این حال، پایان به ذهن یک قسمت از Scooby دوو، و چگونه ناامید من همیشه در پایان قسمت Scooby Doo احساس می کنم، که بخشی از دلیل من خود را طرفدار این سری کارتون محبوب است. سگ واقعا حیله گرانه یا فوقالعاده !!!! چه چیزی از دست رفته بزرگ. بیا دیگه. آیا جادو؟ می خواهم رمز و راز فوق العاده ای باشد. آه با وجود این، از داستان لذت بردم و من بیشتر از ماجراهای هولمز می خوانیم.

مشاهده لینک اصلی
نوا اگر novým، modernÃm PA ™ انتقال از ریچارد © آن واصل، اما mám احساس کتاب من ETL souÄ اثنی © او نویسنده است. البته، یکی از کارآگاهان کلاسیک است، اما شما احساس راحتی خواندن متن را نمی کنید. خشک کردن، خشک کردن، طنز انگلیسی (که من عاشق آن هستم)، تدریجی و تاریک است. شما واقعا بر روی کتاب آویزان شده اید و آن را نمی دهید تا زمانی که بدانید چطور احساس می کنید. لذت بزرگ

مشاهده لینک اصلی
اکتبر یک ماه عالی برای وحشت کلاسیک کمی از استاد است. هولمز و واتسون برای خندیدن به اطراف کمی خسته شده اند. در سبک هولمز او منتظر تا پایان تمام حقایق برای کشف قاتل. پسر من به من اطلاع داد که راوی سایمون پرببل نیز صدایCourage Computer Cowboy Dogs @ در Nickelodeon بود.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب درنده ی باسکرویل


 کتاب ستون های زمین (جلد ۱)
 کتاب کیمیاگر
 کتاب 1984
 کتاب درنده ی باسکرویل
 کتاب جنگل نروژی
 کتاب کشتن مرغ مینا