کتاب درنده ی باسکرویل

اثر آرتور کانن دویل از انتشارات نشر ثالث - مترجم: نرگس مساوات-بیشترین ترجمه شده ها

صاحب مالکان ثروت سر چارلز باسکرویل در پارک حیاط او مرده است و در اطراف مورچه تلخ Dartmoor، در شهرستان Devon مرده است. مرگ او به نظر می رسد که توسط یک حمله قلبی ایجاد شده است، اما قربانیان بهترین دوست، دکتر مورتیمر، متقاعد شده اند که این اعتصاب ناشی از موجودی فوقالعاده است که از مور در شکل شگفت انگیز بزرگ با چشم های خیره کننده و فک به منظور محافظت از وارث باسکرویل، سر هنری، که از کانادا وارد کانادا می شود، از شرلوک هولمز می خواهد کمک کند، همچنین او را از لشکر بسکرویل که بر اساس آن یک اسب هیولا در حال غرق شدن و کشتن خانواده است مردان برای قرن ها، در انتقام برای سوء رفتارهای یک سر اوگو Baskerville، که در زمان الیور کرمول زندگی می کردند.


خرید کتاب درنده ی باسکرویل
جستجوی کتاب درنده ی باسکرویل در گودریدز

معرفی کتاب درنده ی باسکرویل از نگاه کاربران
بعضی از کتاب ها چنین تصورات خیالی را درک می کنند که آسان است که تحت تاثیر اشتباه قرار گیرند که شما آنها را به خوبی می شناسید. یکی از این رمان ها مطمئنا کونان دایلز است - شبیه Baskervillesâ €، که در آن بزرگ کارآگاه مشاور \"شرلوک هولمز حل رمز و راز یک طاعون طیف فراموش نشدنی scions از یک خانواده ثروتمند بر خفقان Devon خشمگین. من مبهم به یاد خواندن \"قورباغه از Baskervilles\" در نوجوانان اولیه من. تازه از یک هفته اقامت در دارتمور، من به آن برگشتم و از این که ملاحظات من از این رمان در خاطرات من کمتر از تصورات غلط و تجربیات دست دوم است، شگفت زده شدم. برای یک چیز، در ابتدای کتاب، من عنصری را دیدم که تنها میتواند «خودمحور» باشد. عصاره زیر را از فصل باز کردن در نظر بگیرید، که منجر به چک کردن اینکه آیا خواندن متن اصلی یا دروغ گفتن را در نظر گرفتم، بر روی فرش سرامیکی ایستادم و چوب را که بازدید کننده ما پشت سر او شب قبل بود را برداشت. .. @ خب، واتسون، چی ازش می گیری؟ هولمز با پشتش به من نشسته بود و من هیچ نشانه ای از اشغال اش نداشتم. @ چطور می دانستید که من چه کار می کردم؟ من اعتقاد دارم که شما در پشت سرتان چشمان دارید.من حداقل یک قهوه دندانه دار با نقره ای روی جلوی من دارم، گفتم که او. اگر چه تنظیم این داستان پیش از مرگ هولمز است که در حوضه ریکنباخ در (آنچه که باید بود) خود را \"مشکل اصلی\"، اسب Baskervilles بود کار که در آن هولمز بازگشت به چاپ پس از نبود هشت سال برای رفع خشم عمومی برای یک ماجراجویی جدید که شامل کارآگاه ظاهرا شناخته شده است. کانن دایل صحنه ی باز و جذاب می تواند سرگرم کننده نه تنها در شخصیت های خود، بلکه همچنین در وسواس عمومی از ایجاد او است. من نیز در این واقعیت شگفت زده شد که برای بخش بیشتر از این رمان، واتسون است شخصیت اصلی بدیهی است، «حضور« هولمز بیش از هر فصل است، اما قرار دادن واتسون در پیش زمینه، کتاب را یک طعم خاص می کند. همانطور که آنتونی لوجون آن را در پیش گفتار خود به این نسخه کلاسیک کاپوچین قرار می دهد، شما می توانید هولمز اما نه واتسون را به کلیشه تبدیل کنید. این همچنین باعث می شود که این داستان بیشتر از داستان «جسورانه پازل» باشد. واقعیت جالب تر در مورد Doyleâ € ™ â € œlittle bookâ € اما چقدر به سبک گوتیک متعهد است. در حالی که بیشتر داستان های هولمز دارای یک عنصر گوتیک هستند، این معمولا از نوع دیکنسی \"لندن\" است، جایی که در خیابان های شهر فوران می کند. در اینجا، با این حال، در قلمرو کلاسیک خانه های انفرادی کشور، ترورهای شبانه، سرزمین مورال، خزه هایی که مردان و حیوانات بی رحمانه را از بین می برند، از محکومین، فامیل های زنانه، لعنت های خانوادگی فرار می کنند و از همه مهمتر، شگفت انگیز شبح وحشی با شعله ور شدن سوراخ بینی و اگر چه راهحل نهایی (هنوز هم پیچیده) توضیح می دهد که مضامین فراطبیعی (به عنوان نمونه از آن رشته \"معماری گاتیک\" که از آن رادکلیف به Scooby-Doo اجرا می شود)، احساس ترس و ترس از تحریک دشوار است برای تکان دادن خاموش و رمان آن را بعد از گلدهی متمایز می دهد. این کلاسیک بی قید و شرط است.

مشاهده لینک اصلی
هوندا Baskervillesâ € ™ کاملا برتر از رمان های شرلوک هولمز است. با لعن خانواده اش، سگ های شیطانی، محیط های روستایی وحشی، فرار از محکومین، مراتع قرمز و قتل های مرموز، عناصر اسرار گوتیک را به خواندن سریع و کاملا لذت بخش تبدیل می کند. علاوه بر این، این تنها رمان هولمز است که فاقد هرکدام از شخصیت های اصلی است و به همین دلیل ما دائما در حال فعالیت و هیجان هستیم. این اولین داستان شرلوک هولمز پس از او بود â € ~diedâ € ™ (اگر چه هنوز قیام او، این داستان ادعا می گیرد قبل از رویداد تاسف). بسیاری از داستان های هولمز بعد از این واقعیت که Conan-Doyle به وضوح در مورد آنها اهمیت ندارد، رنج می برند و فقط آنها را برای پول خرج می کند. در اینجا هر چند شخصیت ها قوی و زنده هستند. واتسون مرد عمل در تالار باسکرویل است، برنامه بعدی را بعد از برنامه ریزی می کند، زیرا او تلاش می کند تا خود را برای حل این رمز و راز حل کند. در حالی که هولمز، حتی زمانی که در Dartmoor پنهان شده است، مشغول حضور است. اوایل، کتاب دست خود را به عنوان راه hodunit بسیار زود در دادرسی (اما همانطور که ریموند چاندلر مشاهده کرد، از زمان کنان دویل پیشگام در این زمینه ما واقعا باید به او اشتباه عجیب و غریب داده شود). اما این، برای هر کسی که علاقمند به شرلوک هولمز است، ترک خوردن به عنوان خوانده شده است - یکی که شما را با یک لبخند بر روی صورت خود را پس از گذراندن وقت با دو نفر از این دوست عزیز است. آن، دره دره از ترس € ™ بعد و با پرواز بسیار بالا، من نمی توانم به فکر کردن در مورد بسیار کم آورده شود. (من نسخه هامر این هفته دیگر را دیدم. اگر به اندازه ای که داستان قاتل کم است، به دلایلی، بسیار غیر قابل قبول تر از آنچه در کتاب ظاهر می شود کاملا قابل قبول است. با این حال، توالی باز، نشان می دهد که چگونه لعنت خود را به Baskervilles به واقع به شهر می آید. Dreamà ¢ â،¬â \" داستان گینول در حال شکل دادن به سوء استفاده وحشتناک از اواخر هوگو باسکرویل است.)

مشاهده لینک اصلی
4.5 ستاره این اولین کتاب شرلوک هولمز است که خواندن و آن را به زیبایی نوشته شده است. من آن را یک وحشت ویکتوریا با پیچ و تاب های کوچک می نامم. Sherlock شخصیت بسیار پیچیده ای است که انتظار داشتم، و کارآگاه مورد علاقه من تمام وقت خواهد بود. بخش های جذاب تر این کتاب صحنه هایی بود که در شب در Dartmoor و Grimpen Mire نیز به وقوع پیوسته بود. تا انتهای آن بسیار تعلیق بود. کل محیط شگفت انگیز و شبانه بود. سبک نوشتن آرتور کانن دویل بسیار شگفت انگیز است که من هیجان زده به خواندن کتاب های بعدی او.

مشاهده لینک اصلی
خیلی بهتر از دیگر رمان های شرلوک کامل - هیچ صحنه و یا توضیحات کشف نشده بود، همه چیز به نقطه ای بود. رمز و راز خوبی بود، چندین مرتع مرغ نجیب زاده ای پرتاب شد، و همه چیز با سرعت خوب حل و فصل شد. در کل، من داستان شرلوک تا کنون را مورد توجه قرار داده ام.

مشاهده لینک اصلی
خواندن در The Complete Sherlock Holmes.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب درنده ی باسکرویل


 کتاب شفق
 کتاب بدشانسی و دردسر
 کتاب هری پاتر و حفره اسرار آمیز
 کتاب هری پاتر و یادگاران مرگ 1
 کتاب سیر و سلوک زائر (سالک)
 کتاب هری پاتر و زندانی آزکابان