کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان

اثر الکساندر مک کال اسمیت از انتشارات هرمس - مترجم: میر علی غروی-بیشترین ترجمه شده ها

اداره آژانس خبری شماره 1 اولین رمان کارآگاهی در سری معروف توسط نویسنده اسکاتلندی الکساندر مک کل اسمیت است که برای اولین بار در سال 1998 منتشر شد. الکساندر مک کول اسمیت، به طور گسترده ای تحسین شده است. آژانس خبری شماره 1 آگاهانه داستان غم انگیز و غافلگیر کننده راموتسو ارزشمند است که به حرفه او کمک می کند تا به افراد مبتلا به مشکلات در زندگی خود کمک کند. بلافاصله پس از راه اندازی فروشگاه در یک فروشگاه کوچک در گابورون، او استخدام شده است تا یک شوهر گمشده را ردیابی کند، مردی را کشف کند، و یک دختر بیچاره را دنبال کند. اما پرونده ای که در قلب او قرار دارد و او را در معرض خطر قرار می دهد، یک پسر 11 ساله ای است که ممکن است توسط جادوگران مورد ضرب و شتم قرار گرفته باشد.


خرید کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان
جستجوی کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان در گودریدز

معرفی کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان از نگاه کاربران
سه فصل در. من به سازگاری های این در Radio 4 گوش کرده ام - اما خواندن آن بسیار بهتر است. این باعث شده است که من دو بار گریه کنم و لبخند بزنم و یک بار یا دو بار تا به حال بخندم. من آن را به آرامی خواندن برای به دست آوردن بیشتر از آن. الکساندر مک کل اسمیت، نویسنده داستان باهوش و با استعداد است. سعادتمندانه

مشاهده لینک اصلی
@ ما کسانی هستیم که برای اولین بار زمین را به زمین انداخته اند، هنگامی که مودیس (خدا) آن را ساخت، یک شعر قدیمی Setswana را اجرا کرد. ما کسانی هستیم که غذا را ساخته اند. ما کسانی هستیم که وقتی مردن پسران هستند، زمانی که مردان جوان هستند و زمانی که پیر هستند و می میرند، مراقب مردان هستند. ما همیشه آنجا هستیم اما ما فقط زنان هستیم و هیچ کس ما را نمی بیند.

مشاهده لینک اصلی
مامان رامکتسو یک راه ویژه برای نگاه کردن به جهان دارد و من را به قلب آفریقا منتقل کرد. اگر چه همه چیز در مورد این کتاب رمز و راز و حل مشکلات نیست، جزئیات به روایت جذاب، شخصیت های دوست داشتنی و به طور کلی خواندن عالی! کتاب های بیشتری در این مجموعه خواهید یافت.

مشاهده لینک اصلی
من فکر می کنم این کتاب را بهتر از بار دوم (برای باشگاه کتاب) دوست داشتم. حتی ممکن است برخی دیگر از سری را بخواند. اوه لا لا!

مشاهده لینک اصلی
Aaaaaaaaaaa Aaaaaaaaaaa. (نه دادن 5 ستاره به دلیل آن فاقد یک شدت خاص. من تعجب می کنم اگر شما می توانید آن را 5 ستاره برای خیلی شیرین و آرام بخش و آرام است.)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان


 کتاب پرواز کن کبوترم
 کتاب ماجراهای پینوکیو
 کتاب جنگل نروژی
 کتاب شوایک
 کتاب بودنبروک ها (زوال یک خاندان)
 کتاب درنده ی باسکرویل