معرفی کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان

اثر الکساندر مک کال اسمیت از انتشارات هرمس - مترجم: میر علی غروی-بیشترین ترجمه شده ها

ارسال شده توسط ایران کتاب در تاریخ چهارشنبه 20 دی 1396
The No. 1 Ladies Detective Agency is the first detective novel in the eponymous series by Scottish author Alexander McCall Smith, first published in 1998. Alexander McCall Smiths widely acclaimed The No. 1 Ladies Detective Agency tells the story of the delightfully cunning and enormously engaging Precious Ramotswe, who is drawn to her profession to help people with problems in their lives. Immediately upon setting up shop in a small storefront in Gaborone, she is hired to track down a missing husband, uncover a con man, and follow a wayward daughter. But the case that tugs at her heart, and lands her in danger, is a missing eleven-year-old boy, who may have been snatched by witchdoctors.


خرید کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان
جستجوی کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان در گودریدز

معرفی کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان از نگاه کاربران
نسخه قشنگ رادیو فرهنگ

مشاهده لینک اصلی
سه فصل در. من به سازگاری های این در Radio 4 گوش کرده ام - اما خواندن آن بسیار بهتر است. این باعث شده است که من دو بار گریه کنم و لبخند بزنم و یک بار یا دو بار تا به حال بخندم. من آن را به آرامی خواندن برای به دست آوردن بیشتر از آن. الکساندر مک کل اسمیت، نویسنده داستان باهوش و با استعداد است. سعادتمندانه

مشاهده لینک اصلی
@ ما کسانی هستیم که برای اولین بار زمین را به زمین انداخته اند، هنگامی که مودیس (خدا) آن را ساخت، یک شعر قدیمی Setswana را اجرا کرد. ما کسانی هستیم که غذا را ساخته اند. ما کسانی هستیم که وقتی مردن پسران هستند، زمانی که مردان جوان هستند و زمانی که پیر هستند و می میرند، مراقب مردان هستند. ما همیشه آنجا هستیم اما ما فقط زنان هستیم و هیچ کس ما را نمی بیند.

مشاهده لینک اصلی
مامان رامکتسو یک راه ویژه برای نگاه کردن به جهان دارد و من را به قلب آفریقا منتقل کرد. اگر چه همه چیز در مورد این کتاب رمز و راز و حل مشکلات نیست، جزئیات به روایت جذاب، شخصیت های دوست داشتنی و به طور کلی خواندن عالی! کتاب های بیشتری در این مجموعه خواهید یافت.

مشاهده لینک اصلی
من فکر می کنم این کتاب را بهتر از بار دوم (برای باشگاه کتاب) دوست داشتم. حتی ممکن است برخی دیگر از سری را بخواند. اوه لا لا!

مشاهده لینک اصلی
Aaaaaaaaaaa Aaaaaaaaaaa. (نه دادن 5 ستاره به دلیل آن فاقد یک شدت خاص. من تعجب می کنم اگر شما می توانید آن را 5 ستاره برای خیلی شیرین و آرام بخش و آرام است.)

مشاهده لینک اصلی
دسته بندی های مرتبط با - کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان


#ادبیات اقتباسی - #داستان معمایی - #ادبیات انگلیس - #ادبیات داستانی - #ادبیات معاصر - #داستان جنایی - #دهه 1990 میلادی - #کتاب هایی که به بیشترین زبان های دنیا ترجمه شده اند -
#انتشارات هرمس - #الکساندر مک کال اسمیت - #میر علی غروی
کتاب های مرتبط با - کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان


 کتاب همه چیز فرو می پاشد
 کتاب پرواز کن کبوترم
 کتاب بر باد رفته
 کتاب شازده کوچولو
 کتاب بادبادک باز
 کتاب دن کیشوت