کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان

اثر الکساندر مک کال اسمیت از انتشارات هرمس - مترجم: میر علی غروی-بیشترین ترجمه شده ها

اداره آژانس خبری شماره 1 اولین رمان کارآگاهی در سری معروف توسط نویسنده اسکاتلندی الکساندر مک کل اسمیت است که برای اولین بار در سال 1998 منتشر شد. الکساندر مک کول اسمیت، به طور گسترده ای تحسین شده است. آژانس خبری شماره 1 آگاهانه داستان غم انگیز و غافلگیر کننده راموتسو ارزشمند است که به حرفه او کمک می کند تا به افراد مبتلا به مشکلات در زندگی خود کمک کند. بلافاصله پس از راه اندازی فروشگاه در یک فروشگاه کوچک در گابورون، او استخدام شده است تا یک شوهر گمشده را ردیابی کند، مردی را کشف کند، و یک دختر بیچاره را دنبال کند. اما پرونده ای که در قلب او قرار دارد و او را در معرض خطر قرار می دهد، یک پسر 11 ساله ای است که ممکن است توسط جادوگران مورد ضرب و شتم قرار گرفته باشد.


خرید کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان
جستجوی کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان در گودریدز

معرفی کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان از نگاه کاربران
دلمشغولی و تا حدودی جالب است، اما قانع کننده نیست. بر این باورم که رمان های رمز و راز یک پازل هستند و بخشی از وسایل نقلیه برای نشان دادن مقطعی از زندگی در برخی از زبان ها هستند. بخش پازل در شماره 1 آژانس خبری خانمها هرگز بسیار پیچیده بود. بیشتر اسرارها در طول یک فصل به وجود آمدند و حل و فصل شدند. در حقیقت به نظر می رسید که این موضوع نشان دادن ظرافت ظریف و گرانبهاست که برای نادیده گرفتن و نگه داشتن چیزهایی پیچیده تر از آنچه که باید باشد. گرانقیمت و رویکرد او به خوابیدن جذاب و دلپذیر بود، اما صفحه ای برای من نبود. قطعه ای از جنبه های زندگی جالب بود زیرا من تقریبا هیچ چیز درباره بوتسوانا نمی دانم. من حس چشم انداز، سرعت زندگی، اقتصاد و فرهنگ را درک کردم. ممکن است یک کتاب دیگر در این مجموعه یک روزه بگیرم، اما من آن را به عنوان یک اولویت در حال حاضر نمیبینم.

مشاهده لینک اصلی
تنها چیزی که من دوست نداشتم این بود که آن را به پایان برسانم. متوجه شدم که شما مجبور نیستید برای نوشتن یک کتاب بنویسید. مارکوس به من می گوید که من باید کتاب های کودکان را بنویسم. این کتاب بسیار ساده و در عین حال بسیار لذت بخش بود که موجب تعجب من می شود که آیا من واقعا می توانم یک کتاب بخوانم. زیرا هر رمز و راز کوتاه و دقیق است، نیازی به تعلیق کتاب های دیگر نیست. من فکر می کنم تعلیق در این کتاب در مورد پیدا کردن آنچه که مشکل بعدی خواهد بود و چقدر هوشمندانه است که آن را حل کند. سوال دیگری که در باشگاه کتاب مطرح شد این بود که آیا زنان نسبت به مردان شایسته تر هستند؟ من نمی فهمم که همه زنان نسبت به همه مردان شایسته تر هستند. این به شخصیت بستگی دارد با این حال، من می توانم به طور کلی تصریح کنم که بسیاری از زنان به نظر می رسد حساسیت بیشتری به احساسات دیگر مردم نسبت به اکثر مردان دارند.

مشاهده لینک اصلی
تغییر اسرارآمیز برای خواندن اسرار کوچک کوچکی از بوتسوانایی که آن را به نمایش می گذارند، همانطور که رامکتس با قاطعیت قاطعانه و قاطعانه مستقل، ارزشمند است. من بقیه این سری را بخوانید و باید یاد بگیرم که چگونه مرغ را با کدو تنبل کنم! وقت آن رسیده است که کدو را از گلدان بیرون بیاورید و آن را بخورید. در تجزیه و تحلیل نهایی این مسئله این مسائل بزرگ زندگی را حل کرد. شما می توانید فکر می کنید و فکر می کنید و هیچ جایی نیست، اما شما هنوز مجبور به خوردن کدو تنبل خود هستید. این شما را به زمین آورد. این دلیلی برای رفتن بود. کدو تنبل @ â € • الکساندر مک کول اسمیت، شماره 1 آژانس بانکی شناسایی

مشاهده لینک اصلی
من خیلی خوشحالم که این سری را امتحان کردم. بخشی از این کتاب 5 ستاره برای من بود، من واقعا از قطعاتی که روی شخصیت ها و تجارب زندگی آنها متمرکز بود، لذت بردم. مامان راموتسو یک شخصیت فوق العاده قوی است و من مشتاقانه منتظر دریافت او از سری بیشتر است. من واقعا لذت بردم از طغیان ملایم این کتاب فراهم می کند با در نظر گرفتن شما بوتسوانا و من عاشق جزئیات فرهنگی از جمله (مشاهده اسپویلر) [مما Ramotswe می گوید که او را بابا در روش سنتی Botswanan خوش آمد می گوید که curcyey به دنبال کف زدن دست خود را (پنهان اسپویلر )] همانطور که اکثر بررسی ها می گویند، اسرار قسمت اصلی کتاب است، اما آنها قطعا چیزی به داستان اضافه می کنند و من عاشق این ایده می شویم که یک زن در بوتسوانا شجاعت برای راه اندازی یک کسب و کار است که در آن زمان و مکان به عنوان یک حرفه فقط برای مردان دیده می شود. بسیار شگفت زده شدم که این کتاب ها توسط یک مرد نوشته شده است؛ انتظار داشتم شخصیت Mma Ramotswes توسط یک زن و احتمالا توسط یک زن بوتسوانایی ایجاد شود! من مشتاقانه منتظر ملاقات با این شخصیت ها در داستان بعدی هستم.

مشاهده لینک اصلی
من تمام کتاب های این سری را دوست دارم آنها خنده دار و متفکر و پر از خرد هستند. من به سختی می توانم منتظر بمانم که دیگر کسی بیرون بیاید. اینها کتاب هایی هستند که من دوست دارم آنها را بخوانم و دریغ نکنم برای توصیه به هر کسی. یکی از دوستان من آنها را توصیه کرد که آنها را دوست نداشت. او گفت، مثل خواندن کتابی که برای دوازده ساله نوشته شده بود (آقای مک کال اسمیت چندین کتاب را برای کودکان نوشته است). خوب، شاید همین طور که من آنها را دوست دارم؛ من عاشق خواندن داستان های کودکان / جوان بالغ! من نمی ترسم که دوازده ساله ام را بخوانم یا آنها را به یک شهروند ارشد از کلیسای من توصیه کنم. آنها محتوای کاملا بی گناه دارند که در انتشارات امروز غیر معمول است. با این حال، آنها کاملا لذت بخش هستند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان


 کتاب کشتن مرغ مینا
 کتاب بدشانسی و دردسر
 کتاب جنگل نروژی
 کتاب ناطور دشت
 کتاب شازده کوچولو
 کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان