کتاب دن کیشوت

اثر میگل سروانتس از انتشارات نشر ثالث - مترجم: محمد قاضی-بیشترین ترجمه شده ها

دون کیشوت با خواندن شعرهای قهرمانانه تبدیل شده است که تصمیم می گیرد خودش را به عنوان یک شوالیه تحقیر کند. در شرکت وفادار وفادار، سانچو پانزا، سوء استفاده های او در تمام انواع روش های شگفت انگیز شکوفا می شود. در حالی که Quixotes فانتزی اغلب او را گمراه می کند - او در آسیاب های بادی میل می کند، تصور آنها را به غول - سانچو بدست می آورد و یک sagacity خاص است. دیوانه و عجیب و غریب، آنها جهان را با هم می ریزند، و با هم تقریبا چهار صد سال از آنها خواندن تخیلات را برانگیخته است.

با فرم تجربی و بازیگری ادبی، Don Quixote به طور کلی به عنوان اولین رمان مدرن شناخته شده است. این اثر تاثیر زیادی بر مجموعه ای از نویسندگان از فیلدینگ و استرن تا فلوبرت، دیکنز، ملویل و فاکنر داشت که آن را یک بار در سال تجدید نظر می کرد "همانطور که برخی افراد کتاب مقدس را می خوانند".


خرید کتاب دن کیشوت
جستجوی کتاب دن کیشوت در گودریدز

معرفی کتاب دن کیشوت از نگاه کاربران
دون کیوشوت توسط میگوئل د سروانتس سعودرا، ممکن است آغاز شکاف باشد. این یکی از بزرگترین رمانهای تمام دوران و در یک گروه جهانی است. این بسیار سرگرم کننده است و حتی گاهی اوقات خنده دار است که با توجه به سنش عجیب و غریب است و تقریبا 1600 ساله که معاصر کارهای شکسپیر است نوشته شده است. نوشته شده در دو بخش، دوم نوشته شده و منتشر شده ده سال پس از اولین، بخش دوم جدی تر و در سبک های مختلف است. اگر چه شاید جالب تر باشد، بخش اول پایین تر از دوم است، شاید سروانتس به عنوان یک نویسنده بالغ شده بود و بهتر شده بود. با این حال، برای یک رمان 400 ساله، تا حدودی بی انتها باقی می ماند. یک کتاب خوب.

مشاهده لینک اصلی
به همین دلیل من این کتاب را بخوانم فکر می کنم در واقع نوعی سرگرم کننده است. حدود 8 سال پیش من در فروشگاه دست دوم بودم. ببینید، من دوست دارم به کسانی که گاهی اوقات برای انتخاب گلدان گل گل برای انجام النگو و غیره اقلام ارزان قیمت است که من می توانم artsy-fartsy با. به هر حال، بنابراین من در این فروشگاه دست دوم هستم و من این شخصیت چوبی (به ظاهر) دست حک شده را می بینم. او حدود 10 تا 12 اینچ بلند است و او یک شوالیه اسپانیایی دارد. قدمت او بلند و چرک است، با یک تراشه بزرگ در کلاه خود. او این ریش اشاره دارد و یک نگاه بسیار سخت به چهره اش دارد. من فکر کردم او فقط جذاب بود و تنها چند دلار بود، بنابراین من او را بدون در نظر گرفتن که او بود و به سرعت او را در منس لباس من در خانه. چند سال بعد دوست داشتم بیرون بروم و او را به من اطلاع داد که شوالیه کوچکی که من دوست داشتم در واقع Don Quixote بود. البته من پیش از این از Don Quixote شنیده بودم، اما هرگز کتاب را ندیده بودم، بنابراین به اندازه کافی درباره ی او برای برقراری ارتباط دانستم. از آنجایی که یک بامبو چوبی زیبا و تاریک چوبی را دریافت کردم که من با افتخار پشت Quixote قرار گرفتم. من هنوز در حال جستجو برای یک سانچو پانزا چوبی هستم. من فکر نمیکنم که چهره چوبی من ارزشمند باشد (نه من اهمیت می دهم) یا حتی دست چاقو، اما چهره شگفت انگیز، افتخار و دلرباش همیشه لبخند می زند. مجسمه من به نظر می رسد بسیار شبیه به این تصویر است که من در وب پیدا کردم: تصادفی مشغول به کار است. شروع به مرور کتاب کنید. این یک مدت طولانی را بخوانید اما آن را دوست داشتم. این یک کلاسیک است و یکی از معدودی که واقعا خواندن لذت بخش است. هر کس باید حداقل یک بار در زندگی خود این کتاب را بخواند.

مشاهده لینک اصلی
من در کلاس پنجم بودم، پسران هاردی و چیپ هیلتون را در آغوش نوجوانی، زمانی که یک راهبه این را در دست من گذاشتم، در آغوش گرفتم. نگه داشتن ضخامت، من در ذهن های مخرب که شکنجه های جدید را برای آموزش و پرورش در منطقه ساخته شده اند تعجب کردم. اما به زودی، چند فصل در، جهان برای من تبدیل شد، رنگ تغییر کرد؛ چیزها و مردم، متوجه شدم، چیزی نبود که به نظر می رسید. بنابراین، هنگامی که من به آرامی لبخند می زنم، یا در عوض، در حال گذراندن دوران کودکی، چیزهای کوتیدی در زندگی است، زیرا قبلا چندین بار سروانتس را بر روی میزم گذاشتم. بله، در ابرها چهره ای وجود دارد اما همه آنها را نمی بینند. هنگامی که شما در آینده با یک نور متوقف شد، رادیو ماشین خود را روشن کنید و خطوط پایه را با انواع واکرها مطابقت دهید، حتی اگر آنها نمی دانند که رقص می کنند.

مشاهده لینک اصلی
1050 صفحه \u0026 amp؛ نه یک بار من دوست داشتم @ این به آن ارزش ندارد @ این است! این رمان در مورد رمان (نقاشی مورد علاقه من تمام روشن در روشن ... قصه داستان ... شما می دانید ...؟) در واقع یک رمان در مورد عشق. سه سفر دون کیشوت، استعاره های واضح برای زندگی است و تمام شخصیت هایی که او در کنار جاده ها ملاقات می کند، از نظر رمانتیک، خسته و به دنبال تغییر است. دون کیشوت و وکلای او، سانچو پانزا، سرگرمی های فراوان را برای آنها و برای ما، خواننده فراهم می کنند. این رابطه یک ماه طول کشید و من نمی توانم هیچ آسیبی را به یاد بیاورم. این ساختار مانند شب های عربی و قصه های کانتربری است، یعنی خیلی از شخصیت داستان می گوید و از جنبه های بالقوه یا عقلانیت خود را بیان می کند. این دوگانگی به بهترین و کاملترین \u0026 amp؛ مشخصه های لحظات شادی مطلق و تقریبا دلیریم است. دنیایی که در اینجا تاسیس شده است وجود دارد و واقعا رخ داده است؟ شخصیت ها به apocrypha می افتند و سپس به واقعیت عریض می شوند. اشتباه نکنید که سروانتس آنچه را که دو نفر از ماجراجویان در مورد صفحه 900 متوجه شده اند، پیش بینی کرده اند: برای همه زمان ها مشهور خواهند بود و تصاویرشان باید در همه جا جا افتاده باشد. دون کیشوت و سانچو پانزا در اسپانیا جاویدان هستند و در هر شهری که در آن قرار دارد، می توان آن را کاملا مشاهده کرد. پیشگویی خودمختار به این روز بسیار !!!! این داستان با تاریخ ادغام شده است، که این کتاب مستقل و مدرن است ... همه اینها و بیشتر بخشی از افسانه کیهوت است. من می گویم که این کتاب در مورد عشق است زیرا همه از این بیماری رنج می برند: دون کیشوت داستان های او را دوست دارد شوخ طبعی، و دیدگاه های خود در مورد مبارزه ی دوستانه با افراد مردمی که او ملاقات می کند. او به تدریج عتیقه دارد. سانچو در عاشق استادش است، دارای یک دیدگاه بسیار پایدار در زندگی است (او به عنوان فرماندار می رسد و اصرار دارد ده روز بعد، برای ترک و ادامه زندگی خود را با شوالیه خود) و صحبت کردن در ضرب المثلی که او نمایش می دهد تا کتاب دوم البته، عقلانی که به وضوح مانند داستان به شکل شخصیتی مانند خواننده تکامل یافته است. تعداد زیادی شخصیت در عاشق دختران وجود دارد، دهقانان در عشق با یک خنده خوب وجود دارد (حتی الاغ و رویزیانتا،Night of the Squeaky Sight، همراهی ابدی پیدا کنید) و سپس خواننده وجود دارد، مهم است نقاشی در این مورد (همچنین) که مطمئنا تحت فراز و نشیب این کلاسیک قرار می گیرد که داستان سنتی را فراموش می کند و هیچ رقیبی ندارد.

مشاهده لینک اصلی
در این کلاسیک چندین گزارش اصیل در مورد این کلاسی نوشته شده است، بنابراین تنها چند کلمه از من. من هر دو نوشتن زیبا و طنز را دوست داشتم. طنز که به نظر می رسد slapstick است، اما دارای تیره های تیره، طنز است که می بخشد، گزش ها و جلبک ها در جامعه است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب دن کیشوت


 کتاب آلیس در سرزمین عجایب
 کتاب بابامومین در دریا
 کتاب بودنبروک ها (زوال یک خاندان)
 کتاب راز داوینچی
 کتاب بیست هزار فرسنگ زیر دریا
 کتاب صد سال تنهایی