کتاب راز داوینچی

اثر دن براون از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: حسین شهرابی-بیشترین ترجمه شده ها

اگر بميرم، حقيقت از دست مي‌رود... بايد اين راز را به کسي بسپارم.
رابرت لنگدان، استاد نمادشناسي و تاريخ، براي سخنراني به پاريس رفته که پليس براي مشاوره درباره‌ي قتلي مرموز به سراغش مي‌آيد: رييسِ موزه‌ي لوور در موزه به قتل رسيده و جسدش در وضعيت عجيب و ترسناکي قرار گرفته است. در کنار جسد، معماهايي گيج‌کننده نوشته شده که پليس تصور مي‌کند پرده از راز قتل او برمي‌دارد و لنگدان بايد در رمزگشايي از آن‌ها به پليس کمک کند.
در اين بين، رمزشناسِ فرانسوي، سوفي نُوو، به لنگدان ملحق مي‌شود و همراه با هم مي‌فهمند که تمام اين رازها به نحوي با نقاشي‌ها و يادداشت‌هاي لئوناردو داوينچي مرتبط است. اما درعين‌حال پاي رازي تاريخي در ميان است، رازي که گويا مي‌تواند جهان را زير و زبر کند و باعث شود تا تاريخ را از نو بنويسند.
متاسفانه، فرقه‌ي مذهبي تندرويي هم همزمان به دنبال دستيابي به اين اسرار است که از کشتن اَبا ندارد. اگر لنگدان و نوو نتوانند معماها را حل کنند، حقيقت بزرگ تاريخي يا تا ابد از دست مي‌رود يا به دست کساني مي‌افتد که مي‌خواهند نابودش کنند..


خرید کتاب راز داوینچی
جستجوی کتاب راز داوینچی در گودریدز

معرفی کتاب راز داوینچی از نگاه کاربران
من این را خوانده ام چون کسی به من توصیه می کند. تا امروز من می خواهم به آنها بگویم. این کتاب تلخه کامل است کاراکترهای یک بعدی یك ستاره دار (Cmon! یك قاتل یك قهرمان یك قهرمان یك قهرمان یك قهرمان البیون بود! واقعا فقط 4-5 کاراکتر واقعی وجود دارد، بنابراین هیچ رمز و راز ازwhodunnit نیست؟ @ آره آن صفحه ترنر. پس چی؟ بنابراین هر کتاب دکتر سوز است. اما حداقل دکتر سوز نابغه بود. دن براون یک هک است. هک غنی، در حال حاضر. اما کاملا بی استعداد. او بریتنی اسپیرز از نویسندگان است. تمام تطبیق و بدون استعداد. به جز در یک منطقه. او می داند که مردم چه می خواهند و چگونه می توان آن را با تمام اختلافات در فروش کتاب ها تحویل داد. او می داند که بهترین راه برای جابجایی بحث ها این است که هدف بزرگی بزنند. چه کسی بهتر از کلیسای کاتولیک اسطوره ای است؟ @ در حال حاضر محل رایج برای کاتولوزیسم است و به همین ترتیب آخرین تمرین تعصب باقی مانده است. و صفحه ای را که با \"آخرین وسوسه ی مسیحیت\" یا \"آخرین وسوسه ی مسیح\" یا \"@ Dogma @ Dan Brown\" آشنا شدید می دانستید که بحث و تظاهرات به فروش بیشتر منجر می شود. من حتی نمی خواهم به نادیده گرفتن کلی چیزهای @ factual @ که در کتاب (از جمله آثار لئوناردو داوینچی، کلیساهای مختلف، Opus Dei و غیره) استفاده می کنم، زیرا این فقط ارزش آن نیست. شما ادبیات واقعی را با جوامع مخفی می خواهید و چیزی که واقعا می توانید دندان ها و مغز هایی را که دچار توجیه استفاده می کنید را از بین ببرید و سپس اومبتو Ecos @ Foucaults Pendulum را بخوانید. @ خط پایین: Book of awful.

مشاهده لینک اصلی
بسیاری از صحبت های جدید در مورد دن براون جدید است، بنابراین من تصور کردم که من باید در نهایت به این واقعیت است که من در واقع خواندن آشپز آشپز خود را Da Vinci کد چند سال پیش. همچنین بسیاری از گمانه زنی های اخیرا در مورد چند رأی گیری می تواند توسط پرتاب یک پرفروش بسیار محبوب مطرح شود، بنابراین من فکر کردم Id آزمایش آب که در آن جلو نیز هست. اول از همه، من مطمئن هستم بسیاری از شما تعجب می کنم که چرا من به این دو ستاره به جای انتظار می رود از یک ترافیک مناسب است. خب، به شما بگویم این مانند این است ... شما می دانید زمانی که شما واقعا میل به یک میان وعده، یک میان وعده شور سالم، یک کیسه خوب چیپس برای مثال. خوب، خواندن این کتاب مانند خوردن یک کیسه تراشه است. با این حال، آنها چیپس های کتری واقعا ضخیم نیستند. آنها بیشتر شبیه یک کیسه ای هستند که شما به طور ناامیدانه در فروشگاه دلار خریداری کرده اید. یک کیسه تراشه از چین با بسته بندی خنده دار و یک هشدار که می گوید @ ممکن است باعث نشت عصب @ و شما فکر می کنید اوه یکی از آن ترجمه های بد و احتمالا نمی تواند معنی آن چیزی است که به نظر می رسد چون که در واقع خوردن چیزی است که موجب نشتanus @ ؟؟؟ بنابراین شما آنها را میخرید و کیسه را باز می کنید و شروع به خوردن می کنید و ناگهان نمک و روغن و مواد شیمیایی رمز و راز شروع به کار بر روی مغز خود می کنند و چیزی فراتر از کنترل شما را کنترل می کنند و قبل از اینکه شما آن را بدانید، نمی توانید متوقف شوید، انگشتان همه چرب هستند و چهره شما همه چرب است و شما در تمام قسمت های لباس خود و در لبه های خود تراشه های چیپس قرار داده اید اما اگر قصد دارید متوقف شوید لعنتی. شما نمی تونید تا زمانی که تمام کیسه رفته باشد. و شما می دانید که هیچ ارزش غذایی در این کیسه تراشه وجود ندارد. به عنوان یک حقیقت، شما کاملا مطمئن هستید که آن را به شما خجالت زده و مودبانه و احمقانه، و / یا شاید حتی تهاجمی. و در عین حال غذا می خورید ... آنچه خوانده می شود کد داوینچی است. هر بخش به پایان می رسد با یک روح صخره ای مضحک تر از گذشته و شما نمی توانید خواندن را متوقف کنید زیرا شما فقط باید ببینید که جایی که این طرح مضحک را می گیرد. اما واقعا بخش مورد علاقه من این کتاب سعی داشت تصور کند ژان کوتو را به عنوان سر یک فرقه باروری مسیحی، در یک hetero bacchanalia وحشی از Kubricks چشم گسترده شات. جسارت به آن تنها به دو ستاره کتاب می دهد! هشدار: این کتاب ممکن است باعث نشت عضله شود.

مشاهده لینک اصلی
همانطور که بسیاری از شما، به خاطر موفقیت جهانی انفجاری (تقریبا ویروسی) The Da Vincis Code و دن براون، دن براون را کشف کرد. کد داوینچی فقط کتابی است که شما را به خاطر صفحات هیجان انگیز آن، صفحات هیجان انگیز خود، صفحات و شخصیت های کلیشه ای آن و مکان های فوق العاده آن را نگه می دارد. به نظر من، موفقیت واقعی کد داوینسیس، اختراع ART از موزه ها و کتاب های دانشگاهی و آن را به جهان پر از تعلیق، توطئه ها و نمادین پنهان است. مطمئنا بسیاری از مردم قبلا این کتاب را خوانده اند، اما برای کسانی که هنوز این کار را انجام نداده اند، توصیه می کنم آن را بخوانید و تصمیم بگیرید که آیا موفقیت جهانی این رمان باهوش است یا خیر. نسخه اسپانیایی: Cómo largos de vosotros، descubrà a Dan Brown charts al à © xito mundial y casi ویروس دل Código داوینچی. ال سی دیو داوینچی هیچ یک از موارد زیر را در اختیار شما قرار نمیدهد و شما می توانید با استفاده از این نرم افزار به راحتی اطلاعات خود را به اشتراک بگذارید. Creo que el verdadero é xito del Cádigo داوینچی در این قسمت از موزیک ها و موزیک ها را به صورت رایگان در اختیار شما قرار می دهد و از طریق آن می توانید آهنگ های مورد علاقه ی خود را به اشتراک بگذارید. Seguramente امیدوار است که این نسخه از نسخه آزمایشی را منتشر کند، اما نسخه ی جدیدی از آن منتشر نشده است. این نسخه ی جدیدی است که توسط مایکروسافت منتشر شده است. این نسخه ی جدیدی است که توسط مایکروسافت منتشر شده است.

مشاهده لینک اصلی
در واقع من این را بیشتر از زوایای \u0026 amp؛ شیاطین

مشاهده لینک اصلی
@ مون به جاهایی بلندتر میرویم تا از آنچه میترسند از آنچه میخرند ترسانند. من با کد داوینچی فرض میکنم دن براون به شما بیشتر از آنچه که با فرشتگان و شیاطین پیشین خود داده اید - برای آن بهتر یا بدتر است. استاد دانشگاه هاروارد، رابرت لنگدان، در یک سفر تجاری در پاریس، زمانی که متوجه می شود که مربی سالخورده لوور در موزه خود به صورت وحشیانه ای کشته شده است، با مجموعه ای از کدهای ناقص در کنار بدنش. بنابراین لنگدان و سوفی نوا، سازنده فرانسوی فرانسوی، شروع به شگفتی برای سرنخ هایی می کنند که آنها را به آثار لئوناردو داوینچی و یک راز نسبتا قدیمی تر از آنچه که می توانست تصور کرده، هدایت کند. کتاب های این مجموعه به عقب برگردانده شد و متوجه شدم چگونه آنها بیشتر شبیه رمان های مستقل نوشته شده است. شهر جدید، ماجراجویی جدید، پیوند جدید. شما خلاصه خوبی از آنچه پیش از این اتفاق افتاده است، اما جدا از این واقعیت است که رابرت لنگدان در حال حاضر به نظر می رسد که کمی بیش از حد از نظر جنسی ناراحت شده است، زیرا او تا به حال طعم و مزه از آنچه که می تواند مانند یک لیسانس بود، ما او را کاملا تحت تاثیر قرار نمی چیزهای جنجالی که او فقط یک سال قبل شاهد آن بود. برای او خوب است، Id بیشتر آسیب دیده باشد. این فقط یک چیز کوچک است، من مایل به چشم پوشی از هر چند، به عنوان دوباره به اندازه کافی اتفاق می افتد برای پر کردن صفحات این کتاب. یک شکار ضبط کننده خوب ارائه شد که سریع و پر از پیچ و تاب و چرخش بود. به نظر می رسد هوشمند و به خوبی درک شده در نگاه اول، اما به محض اینکه شما شروع به انجام حفاری خود (و یا حتی فقط گوگلینگ، دیگران آن را به اندازه کافی در حال حاضر انجام شده است)، شما سریع خواهید فهمید که چیزهایی که دن براون فروش به شما به عنوان حقایق ثابت می شود به سادگی اشتباه است. این باعث شد من از همه چیز در این کتاب سخن بگویم و من طرفدار بزرگ نظریه های توطئه نیستم، که در نهایت به این معنی بود که من نمی توانستم این کتاب را یکی از کیفیت های مهم در نظر بگیرم. دن براون هنوز از ترفندهای ادبی عکاسی استفاده می کند تا شما را به خواندن ادامه دهد (صخره ها، مردم چیزی نیستند که شما فکر می کنید)، اما هنوز هم همه کار می کنند - این کتاب واقعا سخت بود. آن قطعا لذت بخش به اندازه کافی به من توصیه این را به افرادی که طرفداران عمومی از هیجان و شکارچیان مشتاق است. اگر شما به دنبال مطالعات شخصیت و یادگیری در مورد تاریخ باشید، روشن بمانید. شخصیت ها همه ی یک بعدی را احساس می کنند، سوفی Neveu احساس می کند همان شخص ویتوریا از رمان قبلی و حتی شخصیت اصلی رابرت لنگدان واقعا رشد کرده و یا توسعه حتی یک اینچ. این تابستان خوب است، به نظر می رسد، چیزی برای حفظ چشم خود را مشغول و سر تو خالی است، اما به من شخصا، چیزی بیش از آن نیست.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب راز داوینچی


 کتاب همه چیز فرو می پاشد
 کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار)
 کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان
 کتاب خرسی به نام پدینگتن
 کتاب پی پی جوراب بلند
 کتاب گتسبی بزرگ