کتاب سیر و سلوک زائر (سالک)

اثر جان بانیان از انتشارات مدحت - مترجم: گلناز حامدی-بیشترین ترجمه شده ها

اغلب به عنوان کتاب مقدس به عنوان یک سند مسیحی مهم است، این داستان مشهور از پیشرفت انسان از طریق زندگی در جستجوی نجات یکی از دلایل سرگرم کننده ترین ایمان است که تاکنون نوشته شده است. در مقابل صحنه های واقع گرایانه شهر و کشور، نمایش قدرتمند از محاکمه ها و وسوسه های زائران، او را در سفر هولناک خود به شهر آسمانی دنبال می کند. در طول جادهای پر از هیولاها و ترورهای روحانی، مسیحیان چنین شخصیتهای برجسته ای چون دنیای Wiseman، ناامیدی غولپیکر، نزاع، نادانی و شیاطین دره سایه مرگ را روبرو می کنند. اما او همچنین با امید و ایمان پیوسته است. یک کلاسیک بسیار تاثیرگذار از قرن هفدهم که به خاطر سادگی، قدرت و زیبایی زبان شناخته شده است، پیشرفت زائران همچنان یکی از کتابهای رایج ترین زبان انگلیسی است.


خرید کتاب سیر و سلوک زائر (سالک)
جستجوی کتاب سیر و سلوک زائر (سالک) در گودریدز

معرفی کتاب سیر و سلوک زائر (سالک) از نگاه کاربران
این مذهبی جالب توجه بود. من خواسته بودم آن را برای مدتی بخوانم و سرانجام پس از آنکه هلندی هلند در سخنرانی خود در هفته تحصیلی خود آن را ذکر کرد، در نهایت به آن رسید، و ما آن را برای باشگاه کتابمان انتخاب کردیم. صوتی که به کتاب بیش از حد تحسین شده و بی اهمیت داده گوش دادم و متوجه شدم که این کتاب را خیلی بیشتر دوست داشتم وقتی که آن راوی را خواند. بعد از قسمت اول به پایان رسید، مطمئن نبودم که پایان کتاب باشد، اما بعد از یک حادثه کوچک، متوجه شدم که این کتاب دو بخش دارد، دومین سفر مسیحیان کریستینا است. من واقعا قسمت دوم را خیلی بهترم دوست داشتم به نظر می رسید عواطف بیشتری داشته باشد. کل کتاب به من کمی رابینسون کروزو یادآور شد، جایی که کاراکترها حوادثی را تجربه می کنند اما احساسات زیادی از طریق نوشتن وجود ندارد. چیز جالبی در مورد این کتاب این است که اگرچه صدها سال پیش نوشته شده بود، آن را واقعا به زمان ما بسیار مربوط می شد. چه کسی از طریق Slough Despond یا از طریق Worldy Wiseman سفر خود را از طریق زندگی نمی کند؟ نام شخصیت ها باعث خنده من شد، اما بسیاری از عقل در کتاب هنوز درست است، اگر چه شاید در کتاب کمی ساده تر شده باشد. دوست دارد کتاب را دوباره بخواند و به جای آن به دفعه بعد به آن گوش دهد.

مشاهده لینک اصلی
با گرفتن کلاسیک # 4 این قطعه ای نسبتا هوشمندانه از آموزه های مذهبی و اخلاقی به دست آمد. این کتاب شامل دو بخش است: مسیحیان برای رسیدن به پادشاهی سعودی، پس از آن همسر و فرزندانشان. من دو تا تقریبا همان قسمت اول را ندیدم. این کمی مضحک بود. اما نام شخصیت هایی مانند: خانم وانتون، آقای تیمورس، آقای بریز و دیوید آپولو، به داستان هایی درباره قهرمانان ما در طول گذشته به روشنگری می گویند. کتاب مقدس در اینجا و آنجا نقل شده است، اما فقط در قطعات. به جای احساس فشار و یا فرمانبرداری، فقط احساس کردم که یاد گرفتم چگونه زندگی خوبی داشته باشم. کدام یک از ما ماتریالی نیست؟ من می دانم که نمی توانم آن را با من در میان بگذارم، اما می خواهم بازی کنم و تا زمانی که می میرم، خوب نگاه کنم.

مشاهده لینک اصلی
من یک نسخه با روزنامه انگلیسی مدرن را خوانده ام. انگلیسی خود را سخت نفهمید، اما داستان آن به من مطالب و فلسفه عظیمی می دهد. من خودم را چند بار کتاب مقدس خواندم. اما این آسان نیست که سرگردان باشیم. به جای آن دوباره آن را بخوانید.

مشاهده لینک اصلی
بونیان چیزی به تخیل نزده است. تمام کاراکترهایی که @ Christian @ در سفر خود به پادشاهی مستعمره ملاقات می کنند نامیده می شوند، بنابراین شما می دانید که آنها چه کسانی هستند (آقای آتئیست، Piety، Faith، .... و شهرهای به نام Destruction، Vanity Faire و غیره). این یک کتاب آسان برای خواندن و پیروی است. Man اندازه گیری همه چیز @ یک فرمول برای انسان گرایی است. بنیان تلاش می کند تا مردم را از معادله خارج کند. ما می توانیم خودمان معتبر خود را بیرون بریزیم (او می گوید). حقیقت در خارج از خود قرار می گیرد و ما هرگز نمی توانیم بدانیم که ما واقعا چه چیزی هستیم و چه باید بپذیریم مگر اینکه از مجموعه ای از اصول هسته ای که از کتاب، وحی و سنت آمده است ایمان داشته باشیم. من عصر روشنگری را دوست دارم و این یک کتاب کامل برای اینکه چرا من آن را خیلی دوست دارم. ما هرگز نمی توانستیم از دیدگاه بنیان ها از @ character @ and @ sincerity @ که از خارج از خود و به @ personality @ and @ authenticity @ تشکیل شده بود، بیرون بیاییم، که از درون ما بیرون می آید، با رد بنیان و توصیف کتاب کمیک او جهان. چیز خنده دار این است که من هنوز این نوع فکر را در فروشندگان بزرگ مگا مانند @ Shack @، یک کتاب واقعا محرمانه میبینم که متأسفانه در حال خواندن این کتاب بودم. اوه. من باید از خواندن این کتابهای مسیحی جلوگیری کنم. آنها شروع به ساختن مغز می کنند. (اگر چه، من در حال حاضر 800 صفحه از نوشته های انتخاب شده از سنت توماس آکویناس را می خوانم و کاملا آن را دوست دارم. استدلال منطقی خوب هرگز به من هدر نمی رود! و این کتاب آن را نمی داند). بار دیگر، واقعا برای من آسان است مرجع سیاسی مدرن سیاسی را از این کتاب بیاموزم. جمهوری خواهان کاملا دوست بنجان را دوست دارند. شخصیت و صداقت در دنیای آنها همیشه مسئولیت فرد است. افراد بی پولار و 47٪ موی دمدمی مزاج (کسانی که هیچ مالیات بر درآمد ندارند فقط از پل ریان یا راش لیمبو برای روشن شدن سوال می کنند) هر کدام به وضعیت خود سرزنش می کنند. زمان و شانس هیچ نقشی ندارند. در دنیای خود، چه کسی هستیم، همیشه بر روی شخص خود و هیچ چیز دیگری متهم نیستیم. خدا می تواند قضاوت کند؛ زیرا او را به اراده آزاد می دهد و از آنجایی که خدا واقعا قضاوت نمی کند، او را در جای خود محاکمه خواهد کرد. ترامپ (و همکاران برجسته سفیدپوست او) بیشترین افراد قضاوت در این کشور هستند. Patriotism کد برای سرزنش دیگران است. Bunyans با آقای آتیست مواجه می شود مشکل با ارائه خود را نشان می دهد. برای زندگی من، من هیچ نظری ندارم چرا فکر می کند که مسیحی برنده برخورد شد. ایمان آقای لوی را دور نگه می دارد. اقدامات، زمان و شانس من این کتاب را خیلی بیشتر دوست دارم اگر من بخشی را بخوانم که پس از انتشار این کتاب به عنوان بهترین فروشنده در دوره زمانی خود نوشته بود. دگماتیسم او فقط از طریق بیش از حد می آید. من فقط نمی توانم چیزی را بدون تکمیل آن شروع کنم، اما به شدت توصیه می کنم تنها نیمی از کتاب را برای کسانی که دچار وسواس تکمیل شده اند بخوانم.

مشاهده لینک اصلی
خوب، با توجه به آن در سال 1678 نوشته شده بود، بد نیست. پس از همه، تعداد انگشت شماری از قتل عام و جنگ در برابر هیولا. اما در کل، این تمثیل بیش از حد طولانی است، بیش از حد تکراری است، و تقریبا به همان اندازه هوشمندانه نیست که فکر می کند. (من فقط می توانم جان بنانیان را تصور کنم که خودم را به خاطر استعاره خود متمرکز کرده است). بزرگترین مشکل آن کمبود کامل و کامل است. افراد با نام های خوب خوب هستند؛ مردم با نام بد بد هستند افرادی که مسیحی هستند و از کتاب مقدس پیروی می کنند، نجات خواهند یافت؛ استراحت به جهنم لعنتی است. این غیر منتظره نیست، ذهن شما! این یک تمثیل در مورد مسیحیت است، البته البته این کار آن است که کار می کند! اما تنش صفر، تکامل شخصیتی نیست، طرح یک طرح نیست، بلکه مجموعه ای از وقایع و / یا مکالمات است، و قسمت دوم کتاب، بازنگری مستقیم از همه چیزهایی است که فقط در بخش اول اتفاق افتاده است. حتا حاشیه ها نیز خالی هستند از طنز یا شوخ طبعی! منظورم این است که نگاه کنید به قوانین و آثار جان فاکس شخصیت هایی که من دوست داشتم: رحمت، کریستینا، صداقت، عاقلانه، قلب عظیم، تردید (بله، تردید بد است، اما نوعی سرگرم کننده است.) شخصیت ها من دوست نداشتم: مسیحی کمی عصبانی بود بسیاری از دروازهبانانی که دوست داشتند، خوب، شما از خداوند برای کمک به درستی خواسته اید، بنابراین رنج های شما گناه شما است. بیشتر درس هایی که من از این کتاب آموخته ام این است که خدایان یک عجله کنترل و حتی کاملا قابل فهم هستند یا حتی منطقی / منطقی) شک و تردید می کنند و مجازات می شوند. اما من حدس می زنم که این کار نه از شخصیت برای یک کتاب که در آن آقای Self-Righteous یک قهرمان است. و من فکر می کنم در این روز و سن آن کمی انداختن که پایان شامل هر شخصیت به طور جداگانه راه رفتن به رودخانه مرگ در خلوت خدایان. پس از گفتن خداحافظی طولانی خود را به هر کس دیگری این چیزها را ترک کرد. و سخنان خود را به عنوان آخرین کلمات خود را (آخرین بیست صفحات شلوغ بود، همان چیزی است که من در اینجا می گویم.) من قدردانی کردم که این پروس بسیار قابل خواندن است - همیشه چیزی را که می توانید بر کتاب های قرن هجدهم حساب کنید - و این پیام حداقل روشن است منظورم اینه که جان جان بونین! بنابراین، چیزهایی که من باید تحقیق کنم: زمینه هایی که بنیان برای اعتقاداتش مورد آزار و اذیت قرار گرفت (من بیشتر در مورد 1500 ساله به آن ها می اندیشم)، و شاید بیشتر در مورد زندگی شخصی اش. (او در جوانی خود گناهکار بود! چرا او سوگند یاد کرد و زنگ های کلیسا را ​​صدا زد!) فرد می تواند علاقه مند به این که آیا نوشتن این کتاب به او کمک کرد تا بر خشم روحانی خود غلبه کند.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سیر و سلوک زائر (سالک)


 کتاب بدشانسی و دردسر
 کتاب هری پاتر
 کتاب گتسبی بزرگ
 کتاب سیر و سلوک زائر (سالک)
 کتاب بیگانه
 کتاب پی پی جوراب بلند