کتاب سیر و سلوک زائر (سالک)

اثر جان بانیان از انتشارات مدحت - مترجم: گلناز حامدی-بیشترین ترجمه شده ها

اغلب به عنوان کتاب مقدس به عنوان یک سند مسیحی مهم است، این داستان مشهور از پیشرفت انسان از طریق زندگی در جستجوی نجات یکی از دلایل سرگرم کننده ترین ایمان است که تاکنون نوشته شده است. در مقابل صحنه های واقع گرایانه شهر و کشور، نمایش قدرتمند از محاکمه ها و وسوسه های زائران، او را در سفر هولناک خود به شهر آسمانی دنبال می کند. در طول جادهای پر از هیولاها و ترورهای روحانی، مسیحیان چنین شخصیتهای برجسته ای چون دنیای Wiseman، ناامیدی غولپیکر، نزاع، نادانی و شیاطین دره سایه مرگ را روبرو می کنند. اما او همچنین با امید و ایمان پیوسته است. یک کلاسیک بسیار تاثیرگذار از قرن هفدهم که به خاطر سادگی، قدرت و زیبایی زبان شناخته شده است، پیشرفت زائران همچنان یکی از کتابهای رایج ترین زبان انگلیسی است.


خرید کتاب سیر و سلوک زائر (سالک)
جستجوی کتاب سیر و سلوک زائر (سالک) در گودریدز

معرفی کتاب سیر و سلوک زائر (سالک) از نگاه کاربران
Ive خوانده شده است کهPilgrims Progress @ کتاب ممتاز مسیحی پس از کتاب مقدس است - هر چند برخی می گویند @ تقلید از مسیح @ این تمایز را می گیرد. آنها کتاب های متمایزی هستند. @ تقلید، @ هر چند 200 سال بیشتر از @ Pilgrim، @ من فکر می کنم بهتر است به عنوان یک راهنمای زندگی مذهبی. اما @ Pilgrim، @ هنگامی که شما در راه با شخصیت اصلی خود، مسیحی (nà © @ Graceless @)، بیشتر سرگرم کننده است. محتاطانه است که مسیحیان به شهر سیاره می رود و همسرش کریستینا و چهار پسران را در حالی که به دنبال نجات شخصی خود می آید، هم آرام و هم کمی نگران کننده است. (منظورم این است که در مورد همسرش؟ بدیهی است که بنیان نیز در مورد آن نگران است؛ زیرا قسمت دوم @ PP @ داستان فرزندش را با فرزندانش می گوید، به دنبال قدم های مسیحی است.) Archaic: آیا هر کسی حتی زائران را پیاده می کند دیگر (به غیر از سفر مرسوم، مد روز از گردشگری فرهنگی است که Camino de سانتیاگو)؟ و هرکس حتی به نقطه ی مشابهی اعتقاد دارد: زندگی یک @ زیارت @ به سوی بهشت ​​است، که ما با هیولاها، مشکلات و ضعف، ترس و خودخواهی خود مواجه می شویم؟ اما چه جالب: موانع مواجه مسیحیان بیشترین نام های شگفت آور آشکار: Theres Mr. Worldly Wise (توصیه های شما واقعا عاقلانه نیست، به طور طبیعی). شهر Vanity با نمایشگاه آن، که ممکن است الهام بخش Thackerays برای رمان او باشد. حدس بزنید کدام یک از این شخصیت ها پیشرفت مسیحیان را مختل می کند: Timorous، Wanton، Hypocrisy، Envy، Superstition. . . البته همه آنها. در همین حال، او متحدانی را که در راه او کمک می کند، روبرو می کند، بزرگترین آنها Evangelist است. بیوگرافی Bunyans ارزش مطالعه است. او در یک قرن از هرج و مرج مذهبی (17) زندگی می کرد و @ Pilgrim @ را نوشت و به دلیل مخالفت مذهبی زندانی شد. تقریبا چهار قرن بعد، کار مشهور او چیزی از قطعه موزه است، اما چیزی که مسیحیان جدی باید در طول حجاب زندگی خود مطالعه کنند.

مشاهده لینک اصلی
10 ستاره کتاب مورد علاقه تمام وقت! من فکر می کنم صحنه های مورد علاقه من در این کتاب زمانی بود که مسیحی ها از زیبایی کاخ (که تصویری از کلیسا است) می دیدند. @ حالا در رویای من دیدم که در این هنگام آنها با هم صحبت می کردند تا شام آماده می شد. پس وقتی آماده شدند، به گوشت نشسته بودند. در حال حاضر میز با چیزهای چرب، و با شراب که خوب تصفیه شده، مبله شده است؛ و تمام سخنانشان در جدول، درباره پروردگار تپه بود؛ به عنوان مثال، در مورد آنچه که او انجام داده است، و به همین دلیل او انجام داد آنچه را که او انجام داد، و چرا او آن خانه را ساخته است؛ و با آنچه که گفتم، متوجه شدم که او یک جنگجو بزرگ بود و با او مبارزه کرده بود و او را که دارای قدرت مرگ بود، کشته، اما نه بدون خطر بزرگ برای خود من، که باعث شد من بیشتر او را دوست دارم. برای، همانطور که گفتم، به اعتقاد من، (گفت مسیحی) او این را با از دست دادن خون بسیار انجام داد؛ اما آنچه که جلال گریس را به همه او اعطا کرد، این بود که او آن را از عشق خالص به کشورش انجام داد. و علاوه بر این، برخی از آنها از خانواده بود که گفتند، آنها را دیدند و با او صحبت کردند از زمانی که او در صلیب مرد. و آنها تأیید کرده اند که آنها از لب های خود آن را داشته اند، که او چنین عاشق زائران فقیر است، که مانند آن است که از شرق به غرب پیدا نمی شود. آنها علاوه بر نمونه ای از آنچه آنها تایید کرده اند، و این بود که او را از جلال او جدا کرده بود تا او را برای فقیران انجام دهد؛ و آنها شنیدند که او می گوید و تایید می کند که او تنها در کوه صهیون ساکن نخواهد ماند. آنها همچنین گفتند که او بسیاری از شاهزادگان زائر را ساخته بود، گرچه طبیعتا، آنها گداها متولد شده بودند، و اصلی آنها تپه نهر بوده است. آنها تا دیر وقت شب صحبت کردند؛ و بعد از اینکه خودشان را برای محافظت از خودشان متعهد کردند، خود را برای استراحت آماده می کردند. من قصد دارم این کتاب را در طول بقیه عمر من بارها و بارها بخوانم، زیرا باعث می شود او را بیشتر دوست داشته باشم !!!

مشاهده لینک اصلی
من این را بعنوان کتاب دستیابی به اعتقادات پریانتیک کلاسیک (یا به دنبال آن) نگرفتم، بلکه به مثابه یک داستان داستانی بود که ممکن است به من اجازه دهد که ابعاد ایمان و حتی تاریخی را که قبلا ناشناخته به نظر من بود باز کنم. من شروع به خواندن آن کردم، با اعتماد به این که اثر اثر Bunyans در نسل های بسیاری بود که باید از ارزش های سبک خود و یا مجموعه ای از اطلاعات (از یک p.o.v مذهبی یا نه) حاوی است. سرعت و ظاهری ناگهانی ممکن است در ابتدا خسته کننده باشند ولی شخصیت ها و چالش های آنها به نوعی بر شما تاثیر می گذارد. احتمالا تصویر قهرمانانه قهرمان، که اگرچه در ابتدا سعی می کند به هدفش برسد و بتهوون را بر روی همکارانش @ outshines تحریک کند، همدردی غیراخلاقی در برابر زائرانی که در حال مبارزه هستند را باعث می شود. نامهای نمادین حامیان و مخالفان، فضاهای شوم، لوازم جانبی و نشانه های مقدس هر یک از آنها به فضای دوست داشتنی کمک می کند. همچنین عناصر کمیک وجود دارد، گرچه به شیوه ای شایسته تر، در تصاویر رقبای خود و یا حتی در بخش هایی از خودشان توصیه می شود. به همین دلیل، من آن را به عنوان یک مثل، آن را با مشخصه آرایه ای از پارادوکس ها، معماهای و تغییرات پس از آن چشم انداز را می بینم. ممکن است به عنوان یک کتاب کودک مطرح شده باشد، اما پیچیدگی های آن نیاز به مقدار زیادی عقل و تشخیص دارد و من شخصا از واژگان و نحو آن بهره مند شده ام.

مشاهده لینک اصلی
کتاب \"پیشرفت زائران\" یک کتاب دشوار برای خواندن و درک آن بود. این کتاب با یک مرد آغاز می شود که محکوم شده و می داند که زندگی عمیق تر از عادی است. او گفته شده است که یک شهر به نام شهر آسمانی وجود دارد که او را روحانی پر می کند. او در سفر از شهر تخریب به شهر آسمانی قرار گرفت. در ابتدای سفر خود خانواده اش تلاش می کند به او بگوید که باید بماند، اما محکومیت او بسیار قوی است تا او بتواند همه چیز را که باید برآورده شود، به هدر می دهد. او سفر خود را آغاز می کند و در راه او با افرادی ملاقات می کند که سعی دارند از او و دیگرانی که از خانواده شان لذت می برند، دلسرد شوند. او همچنین از طریق عناصر مختلف زندگی زندگی می کند که سعی می کند او را مانند زلزله ناامیدی و دره سایه مرگ تکان دهد، اما او از طریق تمام این وسوسه ها و دلسردی ها را می سازد و آن را به شهر آسمانی می سازد. این کتاب نمونه خوبی از چگونگی زندگی است که ما می توانیم با بسیاری از مشکلات مواجه شویم، اما خدا همیشه راهی برای ما فراهم می کند. چیزهایی که من به نظر می رسد گیج کننده و ما ممکن است احساس می کنید که ما در تاریکی هستند، اما اگر ما ایمان داشته باشیم می توانیم آن را به شهر آسمانی (بهشت) و با رستگاری ما.

مشاهده لینک اصلی
من آرزو می کنم تمام قطعاتی را که این کتاب در اولین خواندن من ارائه می دهد دریافت کرده ام، اما من مثبت ندیدم. با این حال، من به شدت متعهد به خواندن آن دوباره، زیرا قطعاتی که من دریافت کردم، برکت بود: حتی در ابتدای سطح، تصور مسیحی راه رفتن به عنوان یک سفر فیزیکی با تپه های واقعی و دره و byways از جاده باریک مفید است ( و کتاب مقدس!) من تصور می کنم که یک بار من عمیق تر تحسینش کردم، این کتاب پنج ستاره را به من بدهد - من فقط در تلاش بودم که در طول زمان پیگیری کنم. (کنار گذاشته شده است - از آنجا که بسیاری از مبارزات جان بنانیان را روشن می کند، و به همین دلیل مسیحی در سفر خود مواجه می شود، توصیه می شود که گریس را به ریاست گناهکاران بسپارید.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب سیر و سلوک زائر (سالک)


 کتاب توتوچان
 کتاب بیست هزار فرسنگ زیر دریا
 کتاب دختری با نشان اژدها
 کتاب بر باد رفته
 کتاب بادبادک باز
 کتاب بدشانسی و دردسر