کتاب ماجراهای پینوکیو

اثر کارلو کولودی از انتشارات چکه - مترجم: مهرداد مهدویان-بیشترین ترجمه شده ها

پینوکیو از اولین روزی که Geppetto او را ایجاد کرد، بی پروا بود. به جای رفتن به مدرسه یا یادگیری یک تجارت، عروسک کوچولو که جادویی به زندگی می اندیشید فقط می خواست غذا خوردن، نوشیدن، خوابیدن و بازی کردن را داشته باشد. مشکلات پینوکیو ضعیف رشد کرد - همانطور که بینیش هم هر وقت دروغ گفت، که خیلی معمول بود. و حتی بدتر، او خود را در یک وضعیت ناراحت کننده بعد از دیگری یافت؛ در زندان، تبدیل به یک خر، و حتی در شکم یک کوسه عظیم. با طنز و ماجراجویی پر شده و با نتیجه دلگرم کننده مهر و موم شده است، این fable زمان افتخار جوانان را برای بیش از 100 سال هیجان زده است.


خرید کتاب ماجراهای پینوکیو
جستجوی کتاب ماجراهای پینوکیو در گودریدز

معرفی کتاب ماجراهای پینوکیو از نگاه کاربران
این یک کتاب درباره یک عروسک کوچک است که دروغ است. در این کتاب یک درس وجود دارد اما من آن را خراب نمی کنم. من دوست داشتم این کتاب را بخوانم وقتی کمی کم بود چون جالب و جالب بود. من این کتاب را به سنین 3 تا 7 توصیه می کنم.

مشاهده لینک اصلی
یک افسانه عجیب و غریب. جدول زمانی بسیار دشوار است که دنبال شود و صحنه ها عجله می کنند. آن را مانند یک مقدمه، اما طبیعت خارق العاده / جادویی می خواند. این داستان واقعا عجیب و غریب است و خواندن نوستالژیک.

مشاهده لینک اصلی
عنوان: ماجراهای پینوکیو آتور: کارلو کلدوتی ناشر: انتشارات دوور، Inc.Genre: AdventurePinocchio یک دست نشانده تنبل و بی حرمتی بود که از یک تکه چوب ساخته شده بود. Geppetto نجار قدیمی، که پینوکیو را ساخته بود، سختگیر، مودب و مراقبت از او بود. با این حال، پینوکیو نسبت به گوپتو بی احترامی و ناسپاس بود. هنگامی که Geppetto در زندان قرار گرفت (پس از نابودی پینوکیو برای فرار از خانه)، پینوکیو خود را تنها در خانه یافت. ناگهان، یک کریکت صحبت کرد و به او گفت که او به جای اینکه به عنوان یک برادر ضعیف شده باشد، فرزند مطیع باشد. پینوکیو به طور تصادفی کریکت را کریکت را کشته شد. بعدها پس از آن، پینوکیو پنج بازی طلای با نمایش بازی را به دست آورد. یک گربه کور و یک روباه لاغر پینوکیو را برای کاشت سکه ها در خاک فریب داد تا آنها بتوانند هنگام سفر به آنجا سرقت کنند. در شب، پینوکیو نمی توانست سکه ها را پیدا کند و توسط قاتلان گرفتار شد. آنها را در یک درخت گره زدند. صبح روز بعد، یک پری با موهای خالدار پینوکیو را دید. او از طرفدارانش خواست تا او را بیرون بیاورد و او را به او برساند. هنگامی که او به پری در مورد همه چیز دروغ گفت، دروغ گفتن او شروع به رشد کرد. او آموخت که دروغ نگوید و وعده داده شود که به مدرسه برود. او سخت مورد مطالعه قرار گرفت و تا پایان سال، او در امتحانات خود دارای معیارهای برجسته ای بود. پینوکیو، دوست داشتنی و دوست داشتنی Lampwick، او را متقاعد کرد که به یک کشور به نام اسباب بازی که در آن مردم هر روز سرگرم کننده هستند هیچ کاری انجام نده ناگهان، پینوکیو تبدیل به یک خر است! پینوکیو به عنوان یک سیرک فروخته شد و زمانی که وی اجرا کرد اشتباه کرد. پس از آن، پینوکیو به یک موسیقیدان فروخته شد که پوست خر را برای ساخت یک درام خرید. نوازنده پینوکیو را غرق کرد، اما ماهی پوستش را می خورد و او دوباره عروسک شیطانی شد. موسیقیدان او را به دریا انداخت. پینوکیو یک بز با کت آبی پیدا کرد. او به او گفت که برای زندگی خود شنا می کند زیرا یک کوسه عظیم بعد از او بود. متاسفانه، کوسه بزرگ او را فرو برد. در داخل شکم کوسه، پینوکیو Geppetto را کشف کرد، که ظاهرا کل جهان را به خاطر عروسک خود جستجو کرده بود. از آنجایی که کوسه از مشکلات آسم و قلب رنج می برد، او با دهانش باز شد. پینوکیو و گوپتو به طور مخفیانه از کوسه فرار کرده و به نزدیکترین بندر شنا می کنند. آنها خانه ای پیدا کردند و پینوکیو برای پدرش پول می گرفت. پس از چندین روز کار کردن، پینوکیو در نهایت به یک پسر واقعی تبدیل شد! شخصیت مورد علاقه من Geppetto بود، زیرا او یک پدر دوست داشتنی به عروسک خود بود.

مشاهده لینک اصلی
بسیاری از خطرات در این یکی اما هیچ چیز که می تواند در پرواز ویرایش نیست. همچنین، PS، تمام چیزهایی که در مورد رشد بینی او بود، به سختی در کتاب بود. همچنین او به سختی فیبردار است.

مشاهده لینک اصلی
ماجراهای پینوکیو (کلاسیک های Dover Childrens Saving) توسط کارلو کالودی (1995)

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب ماجراهای پینوکیو


 کتاب هایدی
 کتاب ستون های زمین (جلد ۱)
 کتاب بیگانه
 کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان
 کتاب بدشانسی و دردسر
 کتاب شفق