کتاب نشانه چهار

اثر آرتور کانن دویل از انتشارات هرمس - مترجم: مژده دقیقی-بیشترین ترجمه شده ها

شرلوک هولمز، که در یک دود ناشی از کوکائین در خیابان بیکر 221B نشسته است، به عنوان یک لایه مهبل زرد زرد از طریق خیابان های لندن، شکوفایی عمیق دارد. خلق او تنها با یک دیدار از یک زن جوان زیبا و مضطرب - مری Morstan، که پدرش ده سال پیش از بین رفت، برداشته شد. چهار سال بعد او شروع به دریافت یک هدیه نفیس هر ساله: یک مروارید بزرگ و پر زرق و برق. اکنون او یک دعوت جالب و جذاب برای دیدار با خیرخواه ناشناخته خود دارد و هولمز و واتسون را به همراه او می کشد. و در بررسی های بعدی - که شامل یک زن متخلف، یک دارائی سرقت شده از گنجینه هند، یک رفیق چوبی با پایه، یک سگ مفید و یک عاشقانه - حتی هولمز، جادو به جرقه زدن نقل مکان کرد، آیا آن زرق و برق دار است؟


خرید کتاب نشانه چهار
جستجوی کتاب نشانه چهار در گودریدز

معرفی کتاب نشانه چهار از نگاه کاربران
این است که با اسباب بازی Baskervilles به عنوان مورد علاقه من از رمان های شرلوک هولمز گره خورده است. من آن را بارها مطالعه کرده ام این بار من به یک دفترچه یادداشت صوتی عالی گوش دادم. سخنران دیوید تیمسون تمام شخصیت ها را به طرز واضح بیان می کند که می توانست برای ضبط کامل بازی اشتباه گرفته شود! خواندن نیز توسط interludes های گاه به گاه موسیقی افزایش یافته است. (17 نوامبر 2015) این بار دوباره این بار دوباره چاپ شد، این بار نسخه چاپی. من برای رفتن به ادامه بقیه کتابهای شرلوک هولمز، برای یکی دیگر از بازنویسی کامل کانن ادامه دادم. (1 آوریل 2017)

مشاهده لینک اصلی
یک کتاب کلاسیک، داستان شگفت انگیز؛ من فکر می کنم بهترین داستان رمز و راز از کونان doyle. بازدید از یک زن جذاب، پدرش که ده سال پیش از بین رفت، یک خیرخواه اسرار آمیز، یک گنج گمشده، قتل؛ و ریشه در یک جزیره دور افتاده. داستان عالی و فینال درخشان. یک کتاب عالی، بسیار توصیه می شود.

مشاهده لینک اصلی
3.5 خواندن دوم برای این مورد دوم هولمز و واتسون، به خاطر حافظه بد من. DY ~ ŠStile: Â Â Â Â زیبا، جذاب، شوخ طبع، sardonico.Trama: A A A شاید از دست داده است درخواست تجدید نظر خود دقیقا به این خاطر © قبلا lavevo تخت. DY ~، Personaggi: Â Â Â Â من همه دوست ایده عمومی: یک من یک من یک من و نیم.

مشاهده لینک اصلی
شرلوک هولمز خسته است خطرناک است. برای او این کتاب تزریق کوکائین را شروع می کند، بسیار به بی حوصلگی دکتر واتسون ... و تعجب من. من از آن زمان (و بیشتر از یک محبوب) انتظار چنین داستانی را نداشتم. من فکر می کنم علاوه بر نوآوری، شرلوک هلمز باید بحث برانگیز باشد. حتی این بار هم همینطور است. همانطور که همیشه، راتت واتسون است، و این بار او به شدت از عشق به لیدی ماری مورننت زیبا برخوردار خواهد شد. او به اتاق های خود در خیابان بیکر 221 بپردازد (جایی که دیگر او می خواهد؟ اما من دوست دارم این آدرس را بنویسم) برای درخواست کمک از کارآگاه. مورستان به طور منظم مروارید ارزش بسیار زیادی را دریافت می کند. هنوز مطمئن شوید که quia © N است می فرستد و به همین دلیل ©، اما گمان می برید که باید انجام دهید با ناپدید شدن padre.Pero خود چه در ابتدا به نظر می رسد یک مورد ساده به زودی و غلیظ و رمز و راز است که قطاری می شود مراقبت مطلق از شرلوک هولمز. و هر گونه رمز و راز عمومی خداوند کامل بدون مقتول خیلی عجیب و غریب و غیر معمول ... ± a برابر است با کنار نشانه ای از Cuatro.Las توصیف بسیار خوب است، یک خواننده کاملا همه چیز را می بیند. من به ویژه آنهایی را دوست داشتم که شرلوک هولمز و حرکت و عمل او را شامل می شد. این پویا و روشن است و در بسیاری از لحظات به نظر میرسد صادقانه به نظر میرسد که شما در حال تماشای یک فیلم بیشتر از خواندن یک کتاب هستید. من دوست دارم به پیدا کردن این معابر در کلاسیک کتاب که قرار است به ritmo.â یکی دیگر از € \"â € است عنصری\" à © L RIA © ndose در € sorpresaâ من گفت: \". به طوری absurdly ساده است که تمام توضیحات اضافی است؛ با این حال، می تواند محدودیت های مشاهده و کسر را تعریف کند. این مشاهدات من را کشف می کند که شما از بعضی از خاکستری های سرخ مایل به کفش خود شده اید. در جلوی اداره پست در Wigmore Street، پیاده رو به تازگی برداشته شده و زمین برداشته شده است، بنابراین هنگام ورود به آن سخت است. تا آنجا که دانش من می رسد، این زمین از رنگ قرمز مشخص است که هیچ جای دیگری در محیط اطراف وجود ندارد. تا کنون مشاهدات وجود دارد. بقیه deducción.Pero است علاوه بر این که برای بسیاری از تاریخ بسیار اعتیاد آور است را بخوانید (decayó فقط یک ریتم کمی در پایان، برای سلیقه من)، شخصیت در این کتاب همه بسیار زیبا. بسیاری از دکوراسیون سبک هندی و یک دوز از شخصیت های ntricos EXCA © و غیر معمول، که برخی از آنها مد هندوها و آداب و رسوم در لندن victoriano.Las واتسون وجود دارد می دهد شرح مفصلی ایجاد یک محیط که در آن هیچ شک و تردید باقی می ماند برای imaginacià ³ n.I تردید من اگر ترجمه صحیح نمی شود @ امضا از چهار @. من روشن نیستم زیرا شما هرگز توضیح نمی دهید بیش از حد گفت @ علامت. برای خواندن داستان شرلوک هولمز شما باید در نظر گرفتن تکنیک های تحقیقاتی که در آن زمان وجود نداشت. احتمالا شما شده اند برخی از روش های © حال همه در حال حاضر مورد راه سریع تر حل شده بود ... یا جنایتکاران به هر حال برای من به استفاده از روش های دیگر © تمام برای مخفی کردن rastro.De خود آن را بهتر است کسرهای همیشه درخشان شرلوک هولمز. آنها منطق منطقی هستند که یک بار توضیح داده اند که معنای مطلق دارند. او یک شخصیت ناقص، هوشمند، سرد و اغلب متاهل است که هرگز نمی توانم تحسینش کنم. فانتزی سحر و جادو نقد و بررسی

مشاهده لینک اصلی
این که شرلوک آنها را بر روی بی بی سی نشان داد، واقعا خوب بود؟ من اعتراف می کنم که به نظرم یک روز مدرن شرلوک هولمز با برخی از سهمیه ها نزدیک شدم. چطور بدبختی؟ آیا قرار دادن چنین شخصیتی در یک محیط مدرن برای جوک ها بازی می شود؟ آیا بازیگران حاضر به مقابله با فشار دادن چنین چهره های برجسته ای از ویکتوریا در یک محیط مدرن بوده اند و امروزه CCTV لندن میتواند خود را مدتها قبل از خواب بیدار و مضطرب کند، همانطور که معلوم شد، نیازی به نگرانی نبود . بله، به نوعی جنجالی بود، اما هولمز از لحاظ تکنولوژیکی معقول کاملا کار کرد. بله، قطعا خنده دار بود، اما همه شوخ طبعی از شخصیت ها بیرون آمده و به هیچ وجه از دیدگاه کانن دویل نگذشته بود. و برای بازیگران، هر دو Benedict Cumberbatch و Martin Freeman فوق العاده بودند، در حالی که لندن - حتی با تمام آسمان خراش های براق و هوای پاک - هنوز هم می تواند به ظاهر ظالمانه تبدیل شود. من فکر می کنم اولین سازگاری هولمز است که در خیابان بیکر فیلم برداری می شود (البته در کنار جاده از موزه شرلوک هولمز). اگر چه زمانی که آنها به خیابان Northumberland خیابان â € \"یک بار سایت هتل Northumberland، که در آن لرد Baskerville در حالی که در شهر باقی ماند - â €\" آنها به وضوح در مکان های مختلف بود. برجسته ترین ویژگی در خیابان Northumberland این روزها کاملا شگفت انگیز است شرلوک هولمز pub.Those از شما در بریتانیا زندگی نمی کند سرنخ کمی از آنچه که در مورد صحبت کردن البته. اما ایالات متحده این برنامه را در ماه اکتبر به کار می گیرد، من اعتقاد دارم، و بقیه از شما چشم های شما را از بین می برند. من می توانم آنرا به طور کامل توصیه کنم. هرچند، دیدن این نمایش من را الهام بخش خواندن دومین رمان شرلوک هولمز می داند و بار دیگر می توانم بگویم تحت تأثیرات من قرار گرفته است. مدتها اعتقاد داشتم که داستانهای کوتاه خیلی بهتر از چهار رمان بود (دو جلد اول این داستانها به طور خاص)، و از این رو در خواندن امسالم شگفت زده شده ام، چقدر از هر دو از آن لذت بردم این و \"مطالعه در Scarletâ €. از فرانکر بسیار بیشتر از من آن را به خاطر باز کردن صحنه مواد مخدر، ما را به سوار وحشی هانسوم کابین از یک پرونده گنج گدازه گری، مرگبار مرگبار و بانوی جوان سوء استفاده راه اندازی شد. کونان-دویل این حرکت شگفت انگیز را بسیار بهتر از این که او در \"مطالعه در اسکارلت\" (و در صورتی که حافظه، بهتر از دو رمان دیگر باشد) را نیز حفظ می کند، تا آنجا که نزدیک به پایان است قبل از این که سرعت بیفتد هولمز و واتسون در حال حاضر به شدت در روابطی که ما می شناسیم حل شده است و گفتار و گفتار آنها یک لذت ثابت است. خوب، آن دارای نقایص است: فصل گذشته تا حدودی اضافی است، شخصیت های دیگر به طور گسترده ای کشیده شده اند (اگر چه، منصفانه، فورا قابل تصور)، و کتاب نشان می دهد که محصول خود را با اعتقاد بر این که نژادها از مردم خارج وجود دارد که بی تردید وحشی هستند اما این یک هیجان انگیز سرگرم کننده است که شامل دو دوست قدیم در نخستین آنها است. من بعد از آن اسکار از Baskervilles را دوباره خواند، هرچند من هنوز تمایل به جست و خیز کردن «دره ترس» € ™.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نشانه چهار


 کتاب بیگانه
 کتاب پی پی جوراب بلند
 کتاب بابامومین در دریا
 کتاب درنده ی باسکرویل
 کتاب هایدی
 کتاب راز داوینچی