کتاب نشانه چهار

اثر آرتور کانن دویل از انتشارات هرمس - مترجم: مژده دقیقی-بیشترین ترجمه شده ها

شرلوک هولمز، که در یک دود ناشی از کوکائین در خیابان بیکر 221B نشسته است، به عنوان یک لایه مهبل زرد زرد از طریق خیابان های لندن، شکوفایی عمیق دارد. خلق او تنها با یک دیدار از یک زن جوان زیبا و مضطرب - مری Morstan، که پدرش ده سال پیش از بین رفت، برداشته شد. چهار سال بعد او شروع به دریافت یک هدیه نفیس هر ساله: یک مروارید بزرگ و پر زرق و برق. اکنون او یک دعوت جالب و جذاب برای دیدار با خیرخواه ناشناخته خود دارد و هولمز و واتسون را به همراه او می کشد. و در بررسی های بعدی - که شامل یک زن متخلف، یک دارائی سرقت شده از گنجینه هند، یک رفیق چوبی با پایه، یک سگ مفید و یک عاشقانه - حتی هولمز، جادو به جرقه زدن نقل مکان کرد، آیا آن زرق و برق دار است؟


خرید کتاب نشانه چهار
جستجوی کتاب نشانه چهار در گودریدز

معرفی کتاب نشانه چهار از نگاه کاربران
خیلی بهتر از کتاب اول، شخصیت ها غنی تر، عمیق تر و خیلی جالب تر می شوند.

مشاهده لینک اصلی
مری مورنتن از همان منبع نامشخصی که از مرگ پدرش گرفته شده است، از طریق ایمیل از مروارید بزرگ دریافت شده است. او با شرلوک هولمز و دکتر واتسون تماس می گیرد پس از دریافت یک نامه برای دیدار با شخص ناشناس به درستی بی عدالتی انجام شده به او. مرد غیر معمول، Thaddeus Sholto، به این سه نفر می گوید که مری یکی از وارثان یک گنج است. همانطور که آنها برای دیدار با یکی از اعضای خانواده شولتو، در یک اتاق قفل شده، به یک قربانی قتل می رسند. این طرح پیچیده با عناصری از اعترافات کلاهبرداران است که تمام راه برگشت به شورش هند در سال 1857 است. مانند بسیاری از ادبیات 19 قرن بیست و یکم زمانی که بریتانیا قدرت استعماری بود، این کتاب به عنوان نژادپرست به سمت مردم بومی تبدیل می شود. با این حال، اشیاء هنری هنر و لباس به عنوان زیبا و عجیب و غریب به تصویر کشیده شده است. هولمز درخشان و ناظر از کوچکترین جزئیات است به عنوان او قتل را حل کند. واتسون گرما و مراقبت می کند، زیرا او مری Morstan را دوست دارد و به عنوان دستیار وفادار Holmes عمل می کند. هولمز برای عشق استفاده نمی کند و می گوید،Love یک چیز عاطفی است، و هر چیزی که عاطفی است، مخالف این عقیده درست، سرد است که من بالاتر از همه چیز قرار می دهم. من هرگز نباید با خودم ازدواج کنم، تا من قضاوت من را نادیده بگیرم. این رمز و راز با همکاری شگفت انگیز هولمز و واتسون و همچنین سایر شخصیت های جالب سرگرم شد. کار کارشناسی لندن بسیار عالی بود، اما زمانی که در اعترافات جنایتکاران به هند بازنگشت، این طرح بیش از حد پیچیده شد. 3 1/2 ستاره

مشاهده لینک اصلی
Buddy Buddy از تنوع غیر تندرستی خوشم می آید. به این کتاب به عنوان یک کتاب صوتی از Bauer Audio گوش می دهم (در Spotify). اینترنت به من می گوید که The Sign of Four شامل 43،176 کلمه است. قرار دادن من در آخرین فصل به یک کلمه شمارنده به من می گوید که 10000 کلمه به خودی خود است. علامت چهار باید 33000 کلمه باشد. همانند کتاب قبلی، مقدار دیوانه ای از مقدمه ای وجود دارد که هیچ شخصیتی را که مورد توجه ما نیست شامل نمی شود. این کتاب فقط تلاش می کند تا آن را با ایجاد یک فصل تنها یک چهارم کتاب را پنهان کند. اغلب آن را از دست می دهد، زیرا در انتهای آن منطقی معنی دارد (یک مرد به داستان می گوید)، نه به عنوان کتاب قبلی ... و چون فصل ها دروغ است ... و چون از آن یک کتاب صوتی بود، من می توانستم آن را فراموش کنم. فقط وانمود کند که این کتاب تنها 11 فصل دارد. شما بهتر خواهد بود فصل پایانی به مدت طولانی ادامه می یابد که من هنوز از ساعت ها خسته شده ام فقط از گوش دادن به آن، بنابراین من فقط این بخش تنها یک جمله را که نشان می دهد چطور اعلام واتسون احمقانه برای یک زن که حضور او برایش بود مانند سه ساعت است. آیا برای بررسی 4 ستاره؟

مشاهده لینک اصلی
ستارگان دیگری که با شرلوک هولمز سحر و جادو و ذهن هرکسی را در ذهن داشتند، نشانه چهارم توسط سر آرتور کانن دویل به عنوان کتاب دیگر شرلوک هولمز شبیه من نبود، واتسون، و آن را برای آن ساخته شده است. طرح متمرکز بر یک گنج بزرگ، مجموعه ای از برادران، و یک زن زیبا واتسون به سرعت در دیوانه به عشق در می آید. طبق معمول، پلیس مانند یک جادوگر از ادم بیکران به سمت هولمز نگاه می کند. هنگامی که در مورد گیر افتادند، آنها برای کمک به او می روند. برخی از پیچ و تاب های جالب و پیچیده در کتاب از یک مرد چوبی با پا، یک اسکیم به عطر و طعم دوست داشتنی سگ hound به نام توبی. این یک کتاب سرگرم کننده بود. این بهترین کتابهای دویل نیست، اما واقعا مهم نیست، شرلوک هولمز.

مشاهده لینک اصلی
2017 چالش خواندن Popsugar # 47 یک کتاب با شخصیت بی نظیر، آرتور آرتور این کار را دوباره انجام داد. شرلوک آن را دوباره انجام داد اوه، نمی دانم چطور است که در این کتاب ها موارد پیچیده تر و احتمالا غیر قابل تشخیص، به نظر می رسد مانند چیزهای کودکانه از نظر هولمز است. من واقعا از روش های ساده ای برای فهمیدن چیزها و برخورد با واتسون و تمام شخصیت های دیگر در داستان لذت می برم. در همان زمان سرگرم کننده و جالب است که فصل ها را خیلی کوتاه می بینم. این قطعا یکی از شخصیت های غیر عادی در جهان ادبی است.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب نشانه چهار


 کتاب کیمیاگر
 کتاب ستون های زمین (جلد ۱)
 کتاب دفتر کارآگاهی شماره یک بانوان
 کتاب بودنبروک ها (زوال یک خاندان)
 کتاب هایدی
 کتاب نام من سرخ