کتاب هری پاتر

اثر جی.کی. رولینگ از انتشارات کتابسرای تندیس - مترجم: ویدا اسلامیه-بیشترین ترجمه شده ها

داستان های هیجان انگیز هری پاتر، جادوگر جوان در حال تمرین، جهان را با طوفان گرفته اند و طرفداران نمی توانند به اندازه کافی از دنیای جادویی هاگوارتز و فراتر از آن دست یابند. اگر شما یکی از کتابهای هری پاتر را خریداری می کنید، ما تضمین می کنیم که بعدا ... و بعدی ... و بعد - پس چرا همه آنها را نداشتید، درست در نوک انگشتانتان؟ با مجموعه هری پاتر جعبه ای (سال ها 1-7)، بارنز و Noble.com یک خرید ساده برای کتابخانه هری پاتر خود را ارائه می دهد! به آسانی به عنوان موج جادویی جادویی، شما می توانید تمام هفت کتاب هری پاتر را در یک خانه به شما تحویل دهید. هری پاتر و جعبه مجموعه شامل نسخه های Hardcover هری پاتر و سنگ جادو، هری پاتر و اتاق اسرار، هری پاتر و زندانی Azkaban، هری پاتر و گلوله آتش، هری پاتر و نظم ققنوس، هری پاتر و شاهزاده دورگه و هری پاتر و شاهزادگان مرگ. این کتاب ها به راحتی در یک جعبه تزئینی، تنه مانند با دسته های محکم و قفل محرمانه بسته بندی می شود و شامل برچسب های تزئینی است! بنابراین مجموعه را خریداری کنید و حتی یک لمس مضر Locomotor Mortis که توسط لرد لوهان ولدم انجام می شود را خریداری کنید ... (oooops، متاسفم - او-چه کلا-نباید-نام گذاری شده) می تواند از طریق لذت بردن از همه ی شما رمز و راز، ماجراجویی، فتنه و البته سحر و جادو که مگلا در سراسر جهان به نظر نمی رسد به اندازه کافی دریافت کنید. نگه داشتن در تنگ - آن را به یک سوار دم دست است!


خرید کتاب هری پاتر
جستجوی کتاب هری پاتر در گودریدز

معرفی کتاب هری پاتر از نگاه کاربران
من با افتخار می توانم بگویم که تمام جعبه کتاب های هری پاتر را تمام کرده ام! وای. من واقعا نمی دانم چه کارهایی را با زندگی ام انجام می دهم. من احساس می کنم که این امر قابل قبول است که در حال حاضر فیلم ها را تماشا می کنید ... احساسات زیادی در طول هفت کتاب و من واقعا احساس می کنم که این کتاب ها من را به عنوان یک فرد و دیدگاه من از چیزها تغییر داده است. من در طول این کتاب ها شجاعت، وفاداری، دوستی، عزت و آرزو را آموزش داده ام. خواندن این کتاب تجربه جادویی، منحصر به فرد و نفس گیر است که من هرگز فراموش نخواهم کرد! این boxset قطعا در آینده دوباره خواند و احتمالا به فرزندان آینده من منتقل شد. همه چیز خوب بود.

مشاهده لینک اصلی
آواز خواندن است! آواز خواندن است! 6 STARS کتاب سحر و جادو! J.K Rowling ما را به یک جهان فوق العاده منتقل می کند. تخیل زیبا، بسیار خوب نوشته شده است. سری فریبنده، من هنوز آن را می خواهم! مقاومت در برابر دشوار است، ما همیشه با خواندن یک صفحه اضافی، و دیگری، و دیگری، و در نهایت، به پایان رسید کتاب را به سختی 2 روز به پایان رسید ... ما ضمیمه etn به شخصیت ها، خوب و بد. جادور هرمیون و من فقط می خواهم بهترین دوستم باشم ... کتاب های من را توصیه می کنم، نه در واقع، کتاب هایی که شما هرگز نباید یکبار در زندگی خود بخوانید. دنیای جادویی که می خواهم .... JADORE !!!!

مشاهده لینک اصلی
به طور کلی، این یکی از بهترین کتابهایی است که تا به حال خوانده ام. غنی از فانتزی، داستان بزرگ اما هنوز بسیار دقیق از نظر فرهنگ و ویژگی هر کس درگیر است. و هرگز حدس بزنید - در مصاحبه اخیر، J.K. راولینگ گفت که او برای این که داستانهای هریس همیشه مرتبط با الهام مسیحیت باشد، همه چیز را می دانست. Spoiler: آخرین کتاب، زمانی که هری توسط ولدمورت کشته شد و بعد از مرگ پروفسور دانبلدور. پس از گفتگو، هری به «هاگوارتز» بازگشت تا دنیا را نجات دهد. چیزی را به شما یادآوری می کند؟ مصلوب شدن و قیام عیسی مسیح !!

مشاهده لینک اصلی
تا به امروز، من را شگفت زده می کند که یک فرد می تواند چنین جهان جادویی جذاب و جذاب ایجاد کند. یک چیزی برای ایجاد یک داستان. اما ذهن پشت کوییدیچ، کوچه Diagon، Hogsmeade، سنت Mungos، وزارت سحر و جادو، و البته، دانشکده جادوگری و جادوگری هاگوارتز ... شگفت انگیز و بی نظیر است.

مشاهده لینک اصلی
من این کتابها را تا حدی با پدرم خواندم و واقعا از آنها لذت بردم. جادوها و موجودات جادوئی من را منحرف کردند و من را به یک دنیای جدیدی از کتابها هدایت کردند که هرگز حتی قبل از خواندن آن فکر نکردم.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب هری پاتر


 کتاب جنگل نروژی
 کتاب بابامومین در دریا
 کتاب شفق
 کتاب دنیای سوفی
 کتاب نام من سرخ
 کتاب شازده کوچولو