کتاب پرواز کن کبوترم

اثر مرچه ردردا از انتشارات دنیای نو - مترجم: مینا سرابی-بیشترین ترجمه شده ها

زمان کبوترها داستان قدرتمندانه ای است که یک فروشگاه ساده و ساده در طی جنگ داخلی اسپانیا و فراتر از آن نوشته شده است، یک تصویر نادر و متحرک از یک روح ساده و موثر در دوران تاریخ است. این کتاب به طور گسترده ترجمه شده و به یک فیلم ساخته شده است.


خرید کتاب پرواز کن کبوترم
جستجوی کتاب پرواز کن کبوترم در گودریدز

معرفی کتاب پرواز کن کبوترم از نگاه کاربران
آیا می توانم رودریدا باشم ؟؟؟؟؟

مشاهده لینک اصلی
او گفت، \"من نمی دانستم که او چه گفت،\" من نمی دانستم منظور او چیست. برای من چوب پنبه یک پلاگین بود. اگر هیچ درون N sticlă و پس از آن یک شکاف، باریک îl £ £ من C یک AUC آن، مانند قلم خود کار £ تیز. و کرک می کشد. آسان نبود که آن را برش بیاورید، زیرا آن صدای بلند و نرم نبود. و بالاخره فهمیدم منظورش این است که گفته شده است که برای شنا کردن ... برای من، این من بودم. نه به خاطر اینکه من شناور بودم، بلکه چون من مجبور بودم پنهان بشم. قلب شیب. تا به حال به انجام mă اجازه دهید plută که من می توانم آن را قبل را، چون اگر به جای اجازه دهید فرزند plută قلب و قندیل یخ، من می خواهم که مانند قبل شده، گوشت که، اگر آن ciupeÅŸti لطمه می زند، N - من می توانم یک پل بالا و یک تنگ و بلند داشته باشم. \"

مشاهده لینک اصلی
هر دو خشم و در نهایت من واقعا کتاب را دوست داشتم. این یک تصویر کامل از à © کمی جنگ داخلی espaà به Ola ± است و ... بازتاب در چگونه زندگی ما زندگی می کند بیشتر از ما به آن نیاز دارید.

مشاهده لینک اصلی
من فکر می کنم آنچه که بیشتر حملات چشم در Rodoreda نوشتن این کتاب به طور خاص à © عنوان نور و روایت سرگرم کننده começa با استفاده از زبان و نمادگرایی که منعکس کننده این، برای تبدیل شدن به عبوس و سنگین در همان proporçà £ درجه. £ Questa کبوتر à © چه چیز دیگری می درخشد در POA © نماد نوری، از نام راوی شادترین لحظه دست از زندگی خود را © عطا caótica جنگ نواز کبوتر با یک جنگ داخلی microespaço اسپانیایی. یک کتاب زیبا در واقع

مشاهده لینک اصلی
من این کتاب را برای سری Spotlight خوانده ام (که در نشریات مطبوعاتی کوچک با توجه به اینکه وبلاگ نویسان کتاب را با یک مطبوعات کوچک که برای آن ماه انتخاب کرده اند را بخوانند و یک کتاب را مرور کنند. من این بررسی را در وبلاگ من در تاریخ 31 ژوئیه 2010 ارسال خواهم کرد: @ و هنگامی که او صحبت کرد، نجیب زدنش را در امتداد کرک روی میز گذاشت و پودرهای خشک را که در آن جا گیر کرده بودند، استخراج کردند، و به نظر من عجیب بود که هدی کاری انجام دهد من گاهی اوقات انجام دادم اما او هرگز من را ندیده بود. @ این کتاب در مورد تجربه چیزی بزرگ در بدن چیزی کوچک، کوچک به عنوان یک زن به نام ناتالیا. از آنجا که تمام تجربیات بزرگ، حتی ازدواج، حتی کودکان، حتی جنگ، حتی ناامیدی - به این دلیل که همه این چیزها بزرگ نیز چیزهای کوچک است، و یا یک چیز کمی در یک زمان می آید - کبوها و تخم مرغ و نام Colometta یا بوی از اسید هیدروکلریک. و اگر چه چیزی بزرگ را می توان فراموش کرد، می تواند خاموش شود، می تواند در داخل عمیق مانند موریانه ها از داخل به بیرون در بیرون، چیزی مثل کوچک مانند چراغ آبی یا چوب پنبه یا یک عکس از برخی از خرچنگ ها، آنها با شما باقی می ماند در ریزهای کوچک فقط آرام است. این کتاب در مورد چگونگی فراموش کردن آنها است. @ Id یاد گرفتم که خواندن و نوشتن داشته باشم و مادرم از من استفاده کرد تا لباس های سفید پوشانده شود. Id یاد گرفت به خواندن و نوشتن و من شیرینی و آب نبات و شکلات و bonbons پر از لیکور فروش. و من می توانم از طریق خیابان ها مانند یک انسان که توسط دیگر انسان ها احاطه شده است، راه بروم. Id یاد گرفتم که خواندن و نوشتن داشته باشم و منتظر مردم باشم و به آنها کمک کرد ... | همه این چیزهای کوچک مانند چوب پنبه ای است تا چیزهای بزرگ را متوقف کنند، اما چیزهای بزرگی به هر حال در می آیند. چیزهایی که گفته نمی شود، زیرا آن بیش از حد دردناک است و یا صرفا به این دلیل است که راوی ما خیلی فصاحت نیست. نه به خاطر اینکه احمقانه است، بلکه به دلیل اینکه کاملا از احساساتش آگاه نیست، حداقل از طریق بسیاری از رمانها، به طور شفاهی سخن میگوید. اما این بدان معنی نیست که شما نمیتوانید حرکت کنید، خواننده، هرچه بیشتر برای آن است. بنابراین آنچه که این کتاب احساس کرد - فقط تجربیات کوچک است که به آرامی در حال ساختن هستند، با گردباد شخصیت ها و چیزها و افکار که همه در یک نوشته سبک است که به نظر می رسد کمی گیج کننده است، زیرا جملات طولانی اما پیچیده نیست، آنها طولانی است که شعر فرانک OHara طولانی است، که در آن شما از پایان نفس با پایان این حکم با این ضرورت بی وقفه تنفس اجرا کنید. من به طور کامل از این کتاب لذت بردم و خوشحال شد که توجه ویژه ای به فشارهای کوچک به من فشار اضافی در انتهای عقب به من داد تا در نهایت این کتاب فوق العاده Graywolf مطبوعات (از آن بود که در @ من برای خواندن @ لیست بود).

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پرواز کن کبوترم


 کتاب بودنبروک ها (زوال یک خاندان)
 کتاب بیگانه
 کتاب هری پاتر و محفل ققنوس 1
 کتاب هری پاتر
 کتاب بدشانسی و دردسر
 کتاب درنده ی باسکرویل