کتاب پی پی جوراب بلند

اثر آسترید لیندگرن از انتشارات قدیانی - مترجم: فرزانه کریمی-بیشترین ترجمه شده ها

پپی Longstocking یک رمان بچه توسط نویسنده Astrid Lindgren سوئدی، منتشر شده در سال 1945 است. داستان معشوقه یک دختر جوان خرابکار و فرار از خنده دار او. تامی و خواهرش Annika یک همسایه جدید دارند و نام او Pippi Longstocking است. او دارای خوک قرمز دیوانه است، هیچ پدر و مادر به او بگویید که چه باید بکنید، یک اسب که در حیاط خود زندگی می کند، و شعار برای ظالمانه که به نظر می رسد منجر به یک ماجراجویی پس از دیگری!


خرید کتاب پی پی جوراب بلند
جستجوی کتاب پی پی جوراب بلند در گودریدز

معرفی کتاب پی پی جوراب بلند از نگاه کاربران
آیا این شگفت انگیز است که چگونه یک کتاب نامعلوم که توسط یک خانم سوئدی در دهه 1930 نوشته شده است در مورد یک دختر کوچک که با یک اسب، میمون، چمدان سکه های طلا زندگی می کند، و هیچکدام از بزرگسالان هنوز هم می توانند ما را با ما درگیر کنند؟ سنگهای پپپی صاف! من این را بعنوان یک کودک خواندم، پس چند سال پیش آن را با پسرام خواندم و اکنون دخترم شش است و نسخه متحرک در شبکه کارتون را دیده است و ما هنوز هم نمی توانیم به اندازه کافی از Pippi دریافت کنیم. چیزی که من احساس کردم پدر و مادر در این زمان اطراف: Pippi واقعا سعی در جا، و صادقانه غم انگیز است که بزرگسالان در اطراف او عصبانی؛ برای مثال، در مهمانی قهوه ای که انتظار می رود دیده شود و نه شنید، یا زمانی که او سعی می کند به مدرسه برود و معلم نمی تواند با سوالات خود مقابله کند و از کورکورانه بچه های دیگر رد شود. من مطمئن نیستم که نویسنده قصد دارد یک عبارت رادیکال بسازد، اما فقط نشان می دهد که انتظارات ما نسبت به کودکان چقدر ناعادلانه و گاهی کاملا بی رحمانه است. و به عنوان یک معلم باید معلم را در این کتاب بگویم. قدردانی و قدردانی از یک پپی در کلاس من است. به هر حال، من فکر می کنم همه چیز را دوست داشتم، کمی، انگشت شستن بینی خود را در قوانین و خمیر کوکی را در کف آشپزخانه رول، من راست یا من درست است؟ اگر میخواهید دوران کودکی خود را بازبینی کنید، یا حتی بیشتر، اگر فرزند شما 6 سال یا بیشتر را برای خواندن داشته باشید، پپی همچنان آزمون زمان را در دست دارد. کلاسیک واقعی

مشاهده لینک اصلی
Pippi.Pippi کفش های بزرگتر از پاهای او را سه برابر می کند. Pippi دارای قدرت بیشتری نسبت به بسیاری از مردان است. Pippi آموخته برای ایجاد بهترین غذا با قایق قایق که در آن او با پدر خود سفر از طریق بسیاری از دریاها. © s.Pippi با میمون و اسب خود زندگی می کند. پدر او، یک روز در اقیانوس گم شده است، اما او معتقد است و می داند که او به یک جزیره رفت و در حال حاضر پادشاه از cannibals است. اما قبل از این که به پدرش برسد، این یکی از مراقبت از او برای خرید یک خانه برای زندگی یک روز بعد از آن دو، یعنی، جایی که Pippi زندگی می کند در حال حاضر. فیلیپه از خودش مراقبت می کند، پس وقتی Pippi به ویلا Villekulla می رسد و با تامی و انیکا دوست می شود، او تغییر می کند زندگی این دو برادر. و همچنین زندگی روستا، چون زمان دیدن و شرکت در یک سیرک را دارد. از اینکه حسادت به تعطیلات کریسمس را نداشته باشید، زیرا شما به مدرسه نمی روید، برای نجات افراد دچار مشکل و دعوت شدن به یک مهمانی ... یک دختر نه ساله دارای شخصیت بسیار زیادی است و میتواند خیلی نیرو و انگیزه به دیگران. به عنوان یک دختر جوان اهمیت حیوانات را می داند. این خواندن بود که من واقعا از آن لذت می بردم و می دانستم که بدون شک بسیاری از پسران را با همان سن پریپی می خندند.

مشاهده لینک اصلی
اولین کتاب انگلیسی من چند روز طول کشید تا آن را تمام کنم و البته من آن را دوست داشتم. پی پی جوراب بلند با من از دوران کودکی من را از طریق زندگی است و در نتیجه داستان من البته توسط فیلم شناخته شده بود. من قبلا هرگز این کتاب را خوانده ام. خواندن چیزی آسان به زبان انگلیسی بود که شما کمی می دانید و در آنجا می توانید با چند لغت لغت از دست رفته خود را بگذرانید. یک تجربه عالی با یک داستان عالی که با طنز و شخصیت پپسی متقاعد می شود. البته من می توانم آن را توصیه کنم. (:

مشاهده لینک اصلی
سوئدی نویسنده آسترید لیندگرن (1907-2002) نویسنده از یک کتاب بزرگ määrän کودکان، که مورد علاقه من است که قطعا پی پی جوراب Pitkätossu است. پی پی جوراب مدل بسیار بزرگ از دختران است، که من در برخی از نقطه همه وانمود می کند که قوی ترین دختر جهان، پی پی جوراب Pitkätossu. Peppi برای بالا بردن اسب نامزد شده است. خانه Pep Huvikumpu است و همسایه Tommi و Annika، بهترین دوستان Pep هستند. این Pepillä اسب و میمون، آقای نیلسون و یک کیسه بزرگ از سکه های طلا پی پی جوراب Pitkätossussa ترکیبی از فانتزی و رئالیسم است. شخصیت ها کاریکاتور و سرگرم کننده هستند Peppi بسیار عادلانه است، اما غیر قابل تحمل و خودخواهانه است. این به نظر دختران و زنان شباهت دارد. خوشبختانه، داستان پپسی پری داستان است و در افسانه ها فقط اتفاق می افتد. Peppi Pitkätossu سرگرم کننده، خنده دار، سریع، سرگرم کننده و البته قوی است.

مشاهده لینک اصلی
همه ما تمایل داریم که کتابهایی را که بزرگ کردیم دوست داشته باشیم، مهم نیست که آنها چقدر بد بودند. من دوست دارم که دوست داری پائولو کوئلوس کیمیاگر، حتی اگر او می داند که واقعا با آثار غول ادبی دیگر که او در طول بزرگسالی اش شناخته شده بود، درست نیست. دلیل؟ او در سال های سالی که در مدرسه دبیرستان بود، خواندن کیمیاگری را به من آموخت، زمانی که فکر می کردم همه درباره آن حرف می زدند و ادعا می کردند که کتاب مورد علاقه آنها است. در میان این افراد، افراد مشهور تلویزیونی کم عمق به مصاحبه های خرابکارانه خود برای نمایش های تلویزیونی یا مقالات روزنامه پاسخ دادند. به اعتقاد من، در آن زمان من یک بالغ بودم، اما وقتی کتابی را که در ریکاردو لوس BodyTalk گفته بودم، آن را به عنوان خوانده ام و آن را دوست داشتم، این کتاب را به من منتقل کرد. من احساس می کردم که این مورد بود این کتاب کودکان، پپی Longstocking از نویسنده سوئدی، آسترید Lindgren (1907-2002). طبق ویکی، اولین کتابهای فصل پپی از 1945 تا 1948 منتشر شد و مجموعه ای از 6 کتاب منتشر شده در 1969 و 1975 منتشر شد. دو داستان نهایی در سال های 1979 و 2000 چاپ شد. این کتاب ها به 64 زبان ترجمه شده است. پپی با 3 قسمت کتاب در نسل های مختلف، شخصیت شناخته شده ای هم برای والدین، هم فرزندان و هم فرزندان خود دارد. این اشتباه Lindgrens بود که او برای 94 سال در زمین زندگی کرد. بدون شک، Pippi زیبا و شایان ستایش است. در بخش به نظر می رسد در مقایسه با دیگر شخصیت های مورد علاقه دختران متمایز است: [خطای تصویر] در مقایسه با دختران بسیار دیزنی مانند سیندرلا، سفید برفی، زیبای خفته و حتی باربی، بچه هایی که با Beverly Hills خوشبخت نیستند به عنوان کسانی که قطعا قادر به شناسایی با Pippi است. این کتاب ابتدا پس از جنگ جهانی دوم منتشر شد. بچه ها باید توسط یک دختر با قدرت قابل توجه مجذوب شده باشند، تنها به تنهایی زندگی کنند، مگر اینکه یک میمون به نام آقای نیلسون و یک اسب در یک خانه بزرگ داشته باشند. کودکان یتیم از جنگ، باید قادر به شناسایی با پپی نیز باشند چرا که مادرش مرده است و پدرش گم شده است و راحت می بیند که دو دوستش، تامی و آنیکا سترتگرن که در آن زندگی می کنند، راحت هستند. اما از لحاظ ارزش مثبت، به عنوان یک والد، من نمی توانم بگویم که پپی بهترین شخصیت برای کودک من است که تقلید می کند. تصور می شود که او به تنهایی زندگی می کند و هیچ کس او را هدایت نمی کند و ارزش آموزش و پرورش را درک نمی کند. تصدیق کرد که او خیابانی هوشمند است و می تواند خودش را از دزدها محافظت کند. با توجه به اینکه او می تواند خنده دار و عصبانی با عذاب او و داستان اعتقاد بر زندگی در خارج از کشور است. با این حال، من فکر می کنم که هیچ پدر و مادر نمی خواهند فرزند خود را مانند پپی به پایان برساند: هیچ آموزش درست، دروغین چند ساله، به بزرگان احترام نمی گذارد (حتی اگر برخی واقعا ارزشش را نداشته باشند اما هنوز هم پیر هستند) می دانید چگونه احساسات خود را کنترل کنید. برای سرگرمی، این کتاب خوب است هر چند. این فقط این است که من امروز به اندازه کافی بزرگ شده ام که بالاخره آن را خواندم، بنابراین هیچ وابستگی تاریخی بین من و پپی وجود ندارد.

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب پی پی جوراب بلند


 کتاب ناطور دشت
 کتاب عطر (سرگذشت یک جنایتکار)
 کتاب ژنرال ارتش مرده
 کتاب بودنبروک ها (زوال یک خاندان)
 کتاب آلیس در سرزمین عجایب
 کتاب بادبادک باز