کتاب کیمیاگر

اثر پائولو کوئیلو از انتشارات نشر ثالث - مترجم: حسین نعیمی-بیشترین ترجمه شده ها

کیمیاگر با ترکیب سحر و جادو، عرفان، خرد و تعجب، تبدیل به یک کلاسی مدرن شده است، میلیون ها نسخه در سراسر دنیا فروش می کند و زندگی خوانندگان بی شماری را در سراسر نسل ها تبدیل می کند. شاهکار پالو کوئلسوس به داستان عرفانی سانتیاگو، یک پسر چوپان اندولسیایی می پردازد که می خواهد به جستجوی گنجینه های دنیوی بپردازد. تلاش او او را به ثروت های مختلف متفاوت تبدیل می کند و بسیار رضایت بخش تر از آن که تصور می کرد. سفر Santiagos ما را در مورد حكمت ضروری گوش دادن به قلبهای ما، به رسمیت شناختن فرصت و یادگیری خواندن چیزهایی كه در امتداد مسیرهای زندگی زندگی می كنند، و مهمتر از همه، به دنبال رویاهای ما می آموزد.


خرید کتاب کیمیاگر
جستجوی کتاب کیمیاگر در گودریدز

معرفی کتاب کیمیاگر از نگاه کاربران
من به سادگی نمی توانستم این کتاب را تمام کنم من فقط از طریق آن به نیمه راه می روم تا ببینم چه کسانی فکر می کنند. من به سادگی احساس گناهکارانه کتابی را که چنین تحسین جهانی دریافت کرده ام احساس کردم. بیشتر از آن، احساس می کردم لنگ و ناکافی است. به نظر می رسد که احساسات من هم تکرار شده اند. من اساسا احساس کردم خواندن یک مثل را از یاد برده بودم و همان درس ها را دوباره و دوباره بیان کردم. شبیه آیه 16 سوره است. در طول زندگی من دوره ای منحصر به فرد نشان دادم تا احساس کنم که من هستم، کجا می روم و آیا می خواهم در آنجا بمانم. من یک فرد بی نظیر هستم و دائما در حال ارزیابی و ارزیابی فردم هستم؛ گاهی اوقات برای بهتر، گاهی اوقات از ضرورت. برای قرار دادن یک نکته خوب بر روی آن، من به طور مرتب آن را انجام می دهم، زیرا عدم وجود یک کلمه بهتر در این کتاب موعظه می شود. مشکل من با کیمیاگر این است که به جای احساس تقویت و اعتبار، من احساس ناراحتی و ناخوشایند داشتم.

مشاهده لینک اصلی
این کتاب پر از پیام است و نمادین از فعالیت های زندگی ما است که در الگوهای پیچیده ای که هنوز در الگوهای ابتدایی وجود دارد، می تواند رمزگشایی شود، اگر کسی در قلبش آرامش داشته باشد. این فقط کورکورانه نیست اما هرگز نادیده نگیرید. پیام مهم این است که بدون توجه به جایی که شما به آن نیاز دارید، با قلب خود هماهنگ باشید. از آنجا که گنج است که در آن قلب وجود دارد. در حال حاضر، این اصلی ترین کتاب بود. اما تجربه خواندن من با این کتاب وحشتناک بود و مهمتر از همه - خسته کننده بود. به جز بینش هایش (که پراکنده بود اما تاثیر گذار بود)، این اجازه را نداشت. این بیشتر شبیه یک کتاب سن جدید بود، با برخی از عناصر دیدگاه نبوی، با هدف باز کردن ابعاد جدیدی از ارزشهای معنوی درون. با این حال، این یک وخت نبود.

مشاهده لینک اصلی
هشدار اسپویلر! این کتاب بسیار الهام بخش است و آنچه که من واقعا باید در حال حاضر برای انگیزش خودم با تلاش های روزمره من. در پایان پسر در داستان که به دنبال گنجینه اش بود، با وجود سفرهای طولانی و تجربیاتش، گنج خود را نه در جایی که مشکوک بود، بلکه در جایی که از آن آمده بود. این فقط بسیار وحشتناک است که آنچه شما دنبال آن هستید در پایان است که فقط در کنار شما حق از ابتدا. فقط آن چیزی است که او از سفرش آموخت و کشف کرد، گنجی است که او باید به منظور درک خود و چیزهایی که در اطراف اوست را تحقق بخشد. کتاب بسیار الهام بخش و مثبت، در واقع من امیدوارم که چیزهایی را که برای اراده می خواهم درک کنم من فقط به سختی تلاش می کنم و امید را از دست می دهم تا اینکه من آن را دریافت کنم. گاهی اوقات گشت و گذار و مشکلات که ما در حال حاضر با آن مواجه هستیم بعدا در زندگی ما معنی می یابد و زمانی که این لحظه را به یاد می آورید، به خصوص اگر به آن رسیدگی کرده اید، می دانید که از آن متشکر هستید، زیرا در نهایت چیزی خواهید آموختید از آن.

مشاهده لینک اصلی
@ وقتی چیزی را میخواهید، کل جهان توافق می کند تا به شما کمک کند تا آن را به دست آورید @. خوب، من هفته ای از زندگی ام را می خواهم (بله، یک هفته؛ من از این کار اجتناب کردم). قصه Aesops که با شکلات من عرضه شد، من الهام بخش تر از این کتاب بود. من می دانستم که این چیزی نیست جز من. اما، این توصیه بود، و همه در مورد آن صحبت کردند، بنابراین سعی کردم. او یک زن و شوهر از Cliché را با یک سبک نوشتاری آزار دهنده توصیف می کند. رویای بزرگ این رویا درست بشه، مهم نیست چی گنجینه ی خود را پیدا کنید چوپان این جهان، این جهان است. من می خواهم آن هفته back.Jun 23، 2013 * همچنین در وبلاگ من.

مشاهده لینک اصلی
پسر شیپور اسپانیایی سانتیاگو، این آرزوهای تکراری را در مورد یک گنجینه پنهان در پای اهرام مصر دارد. او اسپانیا را ترک می کند تا آن را پیدا کند و به بازارهای Tangiers و در سراسر بیابان مصر سفر کند، در مسیر راه راننده شتر، کیمیاگر و سایر راهنماهای معنوی هدایت می شود. و او کشف گنج بسیار بیشتر (بیشتر از هر طلا زمینی): حکمت، خود دانش و روشنگری است. اگرچه کیمیاگر در مورد سانتیاگو نیست. یک اسطوره الهام بخش؛ آن را در مورد خود کشف خود ما؛ آن را در مورد بیداری احساسات خود را؛ آن را در مورد قلب خود را دنبال کنید؛ در آغوش زندگی به عنوان یک سفر و پیدا کردن شجاعت برای تعقیب رویاهای خود. این بیشتر شبیه به یک کتاب کمک به خودم بود که به شدت هک شده بود. من نمی دانم اگر این ادبیات بزرگ را می سازد. ادبیات بزرگ چیست؟

مشاهده لینک اصلی
کتاب های مرتبط با - کتاب کیمیاگر


 کتاب 1984
 کتاب جنگل نروژی
 کتاب سیر و سلوک زائر (سالک)
 کتاب آلیس در سرزمین عجایب
 کتاب توتوچان
 کتاب راز داوینچی